0.9mm Sc Singlemode πλεξίδες οπτικής ίνας σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικές

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: sc/upc
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Περιγραφή προϊόντων

 0.9mm Sc Singlemode πλεξίδες οπτικής ίνας σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικές

 

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

Πρότυπος αριθμός: Sc

Τύπος ινών: Singlemode

Απώλεια Inserion: <0>

Επιστροφής απώλεια: >45db

Χρώμα σακακιών: Κίτρινος

Εμπορικό σήμα ινών: Corning ή YOFC ή OFS

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Χρησιμοποιημένος για να συνδέσει τις επιτροπές μπαλωμάτων ή/και τις συσκευές δικτύων που χρησιμοποιούν τους συνδετήρες ύφους του ST και απαιτούν 900um, Singlemode 9/125 που τηλεγραφεί

Το σακάκι OFNR συμμορφώνεται με τους αυστηρούς οικοδομικούς συντελεστές

Οι συνδετήρες χρησιμοποιούν μια στιλβωτική ουσία PC

Τα μήκη αποθεμάτων είναι 1, 2 και 3 μέτρα

 

Εφαρμογές

1.Access δίκτυο

2.Telecom/CATV συστήματα

3.FTTx

 

Προδιαγραφές

Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Τύπος ινών SM (G.652/G.657A) ΚΚ (OM1/OM2/OM3)
Υλικά σακακιών LSZH/OFNR/PVC
Τύπος συνδετήρων SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000
Ferrule υλικά Κεραμικός
Εξεταστικά μήκη κύματος 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Εισαγωγή Losss (DB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB
(PC/UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC/UPC)
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord
Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ) -10~ + 70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ) -40 ~ +85
Συσκευασία 1unit/bag
*All οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες.

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.