10G σύνολο πομποδεκτών οπτικών ινών XFP - διπλός συνδετήρας LC

Λεπτομέρειες:
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα Προϊόντος: Οπτικών ινών πομποδέκτες μοντέλο: 10G XFP
Certifaction: ISO9001, ROHS Ποσοστά δυαδικών ψηφίων: 9.95Gb/s σε 10.5Gb/s
Διασκεδασμός δύναμης: < 2W=""> Connector: Πλήρης - διπλός συνδετήρας LC

Περιγραφή προϊόντων

Γρήγορες λεπτομέρειες

 
1.Place προέλευσης: GUA, Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
2.Model αριθμός: 10G XFP
3.Certifaction: ISO9001, ROHS

4.Brand όνομα: DYS
 
 
Feture
 
1.Supports 9.95Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 10.5Gb/s
2.Power διασκεδασμός < 2W="">
3.RoHS υποχωρητικά προϊόντα διαθέσιμα
4.Maximum μήκος συνδέσεων 80km
5.Commercial η θερμοκρασία χτύπησε -40 °C σε 8 5 °C (προαιρετικά)
6.No ρολόι αναφοράς που απαιτείται
7.Standard μηχανισμός απελευθέρωσης εγγυήσεων
8. Πλήρης - διπλός συνδετήρας LC
 
 
Προδιαγραφές

Αριθμός μερών.

Συσκευασία (bps/Hz)

Ποσοστό στοιχείων

Tx (NM)

Ικτάλουρος (dBm)

Rx

Ευαισθησία (dBm)

Temp °C

Προσιτότητα

Άλλη επιλογή

Xfp-SR

XFP

10G

850nm VCSEL

-8.2~-1

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

≤-9.9

-40°C-85°C

220m

DDM RoHS

Xfp-LR

XFP

10G

1310nm DML

-6~-1

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

≤-14.4

-40°C-85°C

10Km

DDM RoHS

Xfp-ER

XFP

10G

1550nm EML

-1~2

APD

≤-16

-40°C-85°C

40Km

DDM RoHS

Xfp-zr

XFP

10G

1550nm EML

0~4

APD

≤-24

-40°C-85°C

80Km

DDM RoHS

10G σύνολο πομποδεκτών οπτικών ινών XFP - διπλός συνδετήρας LC
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
 
DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.