SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης

10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX

    Κίνα 10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX προμηθευτής
    10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX προμηθευτής 10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX προμηθευτής 10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX προμηθευτής 10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: 10/100-SM-Dual-SFP
    μοντέλο: SingleMode-διπλή ίνα
    Απόσταση: 20-80 KM
    Λιμένας του τοπικού LAN: 4

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης Εφαρμογές: CATV
    Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 1 K Απομονωτής στοιχείων: 128Kb RAM
    Connector: UTP: Rj-45, 10/100Mbps ίνα: Sc, 100Mbps

     

    10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

    Εμπορικό σήμα: DYS

    Πρότυπος αριθμός: Μετατροπέας ινών

    εύρος ζώνης: 10/100M 

    Υγρασία: 5%-95%

    Απώλεια δύναμης: <55w>

    Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0℃~50℃

    Τεχνικές προδιαγραφές

    ◆Operating πρότυπα:

    IEEE802.3 10BASE-τ Ethernet
    IEEE802.3u 100BASE-TX/FX γρήγορος-Ethernet
    IEEE802.3x

    ◆MAC πίνακας διευθύνσεων:  1K

    απομονωτής ◆Data: 128Kb RAM

    ◆Connector: UTP: Rj-45, 10/100Mbps   Ίνα: Sc, 100Mbps

     

    ◆Cable:

    UTP: Γάτα. 5 UTP (η ανώτατη απόσταση επάνω σε to100m)

    Ίνα (Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 90km)

    ◆Flow έλεγχος  

    Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x

    Ημιαμφίδρομος: πίσω πίεση

    ◆LED: Δύναμη, FX 100, σύνδεση FX/νόμος, TX 100, TX FDX, σύνδεση TX/νόμος.

    ◆Power: Εισαγωγή: Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~265V ή συνεχές ρεύμα: - 36V~-72V

            Παραγωγή: Συνεχές ρεύμα 12-24V 1A    

    τρόπος ◆Conversion: Μέση μετατροπή

    ◆MTBF: 80, 000 ώρες

    ◆Ambient θερμοκρασία: 0 ~+50℃

    θερμοκρασία ◆Storage: - 20 ~+70℃

    ◆Humidity: 5% ~95%

    ◆Dimensions:

    Δύναμη εξωτερική: 26 (υψηλό) Χ 70 (πλάτος) Χ 94 (μήκος) χιλ.

    Δύναμη εσωτερική: 30 (υψηλό) Χ 110 (πλάτος) Χ 140 (μήκος) χιλ.

     

    Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα               

    ◆The η μετάδοση των οπτικών σημάτων καναλιών μπορεί να ολοκληρωθεί από την ενιαία ίνα. Έχει διπλασιαστεί σε ποσότητα μετάδοσης στοιχείων ινών έναντι του δίδυμου τύπου ινών.   

    η λειτουργία διαπραγμάτευσης ◆Auto επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M και το σύνολο - διπλά ή ημιαμφίδρομα

    ◆UTP ο λιμένας υποστηρίζει την αυτόματη διασταύρωση MDI/mdi-Χ.   

    ◆Supporting έλεγχος ροής

    ◆Supporting πακέτο 1552 ψηφιολέξεων

    ◆Extend απόσταση ινών μέχρι 2km για την πολλαπλού τρόπου ίνα και 20120km για τη single-mode ίνα

    το κύκλωμα ◆Internal της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία του μετατροπέα που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.   

    ◆Supports πέρασμα ελαττωμάτων συνδέσεων μέσω της λειτουργίας

    ◆Design της εσωτερικής ή εξωτερικής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος για την επιλογή από τους τελικούς χρήστες

     

    10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

    10M/100M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με τη σύνδεση FX 100/FX

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)