12 καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων om3 40G mpo-lc

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: καλώδιο 40G mpo-lc
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
Αριθμό μοντέλου: καλώδιο 40G mpo-lc Γυαλίζοντας τύπος: PC
Απώλεια Inserion: <0> επιστροφή απώλεια: >35dB
Μήκος: 1m, 3m, 10m, που προσαρμόζονται Σακάκι: Μετώπη (OFNR), ολομέλεια (OFNP), LSZH

Περιγραφή προϊόντων

Γρήγορες λεπτομέρειες

Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)

Εμπορικό σήμα: DYS/OEM

Πρότυπος αριθμός: καλώδιο 40G mpo-lc

Όνομα: καλώδιο 40G mpo-lc

Γυαλίζοντας τύπος: PC

Απώλεια Inserion:<0>

Επιστροφής απώλεια: >35db

Μήκος: 1m, 3m, 10m, που προσαρμόζονται

Χρώματα σακακιών: Aqua, πορτοκάλι, πράσινος, κόκκινος, μπλε, γκρίζος, μαύρος, κίτρινο

Σακάκι: Μετώπη (OFNR), ολομέλεια (OFNP), LSZH

Εμπορικό σήμα συνδετήρων: Senko

Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, Corning

Certifaction: ISO9001, ROHS

 
Συσκευασία & παράδοση
Λεπτομέρειες συσκευασίας Μεμονωμένη συσκευασία εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης 3 ημέρες

 

 

MPO/MTP οι συνελεύσεις multicore καλωδίων κορμών διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλο υψηλό περιβάλλον ινών, που μειώνει την εγκατάσταση δικτύων ή το χρόνο και το κόστος επανασχηματισμού, χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις κασέτες, το αεροπλάνο ή τον ανεμιστήρα outs.
Πρόσφερε στους τύπους ινών στις εκδόσεις πυρήνων προτύπων 8, 12, 24 ή 48 χρησιμοποιώντας μια συμπαγή και τραχιά δομή καλωδίων μικροϋπολογιστών.
Το συμπαγές καλώδιο βελτιστοποιεί cableway τη χρήση και βελτιώνει τη ροή αέρος.
Αυτό το καλώδιο MPO/MTP χτίζεται με τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα.
Οι χαμηλές εκδόσεις ελίτ απώλειας προσφέρονται, χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας όπου οι προϋπολογισμοί δύναμης είναι κρίσιμοι.

Εφαρμογές

  1. Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων
  2. Δίκτυο πρόσβασης οπτικών συστημάτων
  3. Κανάλι ινών δικτύων χώρου αποθήκευσης
  4. Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη

  1. Χρησιμοποιήστε τους συνδετήρες MPO/MTP
  2. Γρήγορη επέκταση
  3. Εργοστάσιο που ολοκληρώνεται
  4. 100% δοκιμασμένο (στοιχεία δοκιμής παρεχόμενα)
  5. Καλώδιο υψηλής πυκνότητας
  6. Βελτιστοποιημένη απόδοση
  7. Υποχωρητικός στην οδηγία 2002/95/EC (RoHS) και την ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ SvHC
  8. Ο συνδετήρας MPO συμμορφώνεται με IEC-61754-7 και eia/tia-604-5

 

 

Προδιαγραφές

 

Πλούσιος συντάκτης κειμένων, longKeySpecificationList, Τύπος ALT 0 για τη βοήθεια

Παράμετρος
Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
Πολωνικά PC, APC PC
Απώλεια εισαγωγής Πρότυπα ≤0.7dB ≤0.5dB
Χαμηλή απώλεια ελίτ ≤0.35dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια PC≥50dB APC≥60dB ≥30dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1310nm
Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+70℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃
Πυρίμαχος IEC 60794-2-30
Πρότυπο-υποχωρητικός RoHS, IEC και GR-326
Προδιαγραφή
Τύπος ινών OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Τύπος σκοινιού 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 πυρήνες
Διάμετρος καλωδίων 3.0mm (πυρήνας 8 ή 12 ή 24), 5,5 (24core), ή προσαρμοσμένος
Σακάκι καλωδίων LSZH, OFNR, OFNP
Μήκος (Μ) 0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m