SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών

Κίνα 12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών προμηθευτής
12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών προμηθευτής 12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών προμηθευτής 12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: MTP MPO Loopback

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
Αριθμό μοντέλου: MTP MPO Loopback Καλώδιο διαμέτρου: 3,0 mm
Αρίθμηση ινών: 12, 24 Απώλεια εισαγωγής: λιγότερο από 0.35dB
Μήκος: 35cm ή προσαρμοσμένος Δοκιμή γεωμετρίας περασμάτων ή τώρα: 100% που περνούν
Τύπος σύνδεσης: MPO/MTP

Ο ελεγκτής Loopback οπτικών ινών MTP/MPO OM3 χρησιμοποιείται χαρακτηριστικά για τις διαδικασίες δοκιμής και μέτρησης στα περιβάλλοντα δικτύωσης. Η αντιφατική ετικέττα χαρακτηριστικών γνωρισμάτων για εύκολο αποσυνδέει. Μια ΚΑΠ σκόνης συμπεριλαμβάνεται για την προστασία κατά τη διάρκεια της αποθήκευσης. Η συσκευή είναι ιδανική για ένα πλήθος εφαρμογών που απαιτούν το σήμα που περιτυλίγεται σε έναν τύπο MTP/MPO.

 

Εφαρμογή

Δίκτυο πρόσβασης οπτικών συστημάτων

Κανάλι ινών δικτύωσης χώρου αποθήκευσης

Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας

Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη

Ελεγκτής MTP/MPO OM3 Loopback

Προστατευτική κάλυψη σκόνης που περιλαμβάνεται για την προστασία κατά τη διάρκεια της αποθήκευσης

4-ίντσα γενικό μήκος

Καρφίτσα config: 1 -12, 2-11, 3-10, 4-9, 5-8, 6-7

Αντιφατική ετικέττα για γρήγορα - αποσυνδέστε

 

 

12 ίνα 24 θηλυκή οπτική ίνα MTP MPO Loopback ινών

 

Προδιαγραφές απόδοσης συνδετήρων

Πρότυπο SM ΚΚ
Αρίθμηση ινών συνδετήρων 8, 12, πυρήνας 24
Πολωνικά PC, APC
Χρώμα κατοικίας

Πρότυπα (πράσινα),

Ελίτ (κίτρινη)

Πρότυπα (μπεζ)

Ελίτ (Auqa)

Απώλεια εισαγωγής σταθεράς μορφής λιγότερο από 0.7dB Λιγότερο από 0.5dB
Τύπος ελίτ απώλειας εισαγωγής Λιγότερο από 0.35dB Λιγότερο από 0.3dB
Επιστροφής απώλεια PC >50dB, APC>60dB >30dB
Διάρκεια (500 matings) λιγότερο από 0.2dB  
Δοκιμή Eavelength 1310/1550nm 850/1300nm

 

 

Προδιαγραφές απόδοσης καλωδίων ινών

Τύπος ινών OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Αρίθμηση ινών 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 πυρήνες
Διάμετρος καλωδίων 3.0mm 5.5mm ή προσαρμοσμένος
Χρώμα σακακιών Yeloow, πορτοκάλι, Aqua, πορφυρό
Υλικό σακακιών OFNR, OFNP, PVC, LSZH
Εκτατή δύναμη 500N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20 έως 70 ℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 σε 75℃

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)