σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 12 ινών ξεμπλοκαρίσματος πλεξίδων καλωδίων LC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: LC πλεξίδες
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Περιγραφή προϊόντων

σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 12 ινών ξεμπλοκαρίσματος πλεξίδων καλωδίων LC

 

 

 

Προδιαγραφές

Τιμή-ανταγωνιστικός
Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL
Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος
 

Συνελεύσεις καλωδίων οπτικής ίνας

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Τιμή-ανταγωνιστικός

Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL

Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος

Επιλογές ινών: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda

Επιλογές συνδετήρων: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC

Συνδετήρας χαρακτηριστικών γνωρισμάτων με κεραμικά Ferrules

 

Εφαρμογές

Δίκτυο πρόσβασης

Telecom/CATV συστήματα

FTTx

 

Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Τύπος ινών SM (G.652/G.657A) ΚΚ (OM1/OM2/OM3)
Υλικά σακακιών LSZH/OFNR/PVC
Τύπος συνδετήρων SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000
Ferrule υλικά Κεραμικός
Εξεταστικά μήκη κύματος 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Εισαγωγή Losss (DB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB
(PC/UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC/UPC)
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord
Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ) -10~ + 70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ) -40 ~ +85
Συσκευασία 1unit/bag
*All οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες.