SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης

μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο

    Κίνα μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο προμηθευτής
    μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο προμηθευτής μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο προμηθευτής μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Media Converter

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs 1 packign ή προσαρμοσμένο
    Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης Εφαρμογές: CATV
    Χρήσης: Τοπικό LAN Χαρακτηριστικά: Σταθερή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος διακοπτών
    Termerture εργασίας (℃): Termerture εργασίας (℃) Θερμοκρασία καταστημάτων (℃): -40~60

    μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

    Εμπορικό σήμα: DYS

    Πρότυπος αριθμός: Μετατροπέας ινών

    εύρος ζώνης: 1310nm πολλαπλού τρόπου 

    Υγρασία: 5%-95%

    Απώλεια δύναμης: <55w>

    Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0℃~50℃

     

    Εφαρμογές

    • CATV
    • Τοπικό LAN
    • Οπτικό δίκτυο

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • Η σταθερή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος διακοπτών, εγγυάται στα προϊόντα τη μακροπρόθεσμη εργασία, ευκολία για τη μεταβαλλόμενη δύναμη.
    • 10/100Mbps μόνος-προσαρμόζουν, πλήρης-διπλός ή ημιαμφίδρομος
    • Υποστηρίξτε το σκοινί διασταυρώσεων και το άμεσο σκοινί, μόνος-προσαρμόζει τη λειτουργία

     

     

    Προδιαγραφές

     

    Παράμετρος

    Τεχνικά πρότυπα

    Οπτικό Feture

     

    Συνδετήρας (FC, Sc, ST, LC)

    Απόσταση Transimit (χλμ)

    Λάβετε την ευαισθησία (dBm)

    Διαβιβάστε τη δύναμη (dBm)

    Μήκος κύματος (NM)

    SingleMode

    25

    ≤-32

    -14~-8

    1310

    60

    ≤-36

    -8~-3

    1310

    100

    ≤-36

    -3~0

    1550

    Πολλαπλού τρόπου

    2

    ≤-30

    -20~-12

    850

     

    Πρότυπα δικτύων

    IEEE 802.3 Ethernet,

    IEEE 802.3u γρήγορο Ethernet,

    IEEE 802.3d που εκτείνεται - δέντρο

    IEEE 802.1p Qos

    Τρόπος διαχείρισης δικτύων

    CLI, TELNET, SNMP, ΙΣΤΌΣ

    Termerture εργασίας (℃)

    -10~60

    Θερμοκρασία καταστημάτων (℃)

    -40~60

    Υγρασία

    5%~95%

    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

    220v εναλλασσόμενο ρεύμα, 50HZ -48v συνεχές ρεύμα

    Απώλεια δύναμης (W)

    ≤55

    μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

    μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης 1310nm πολλαπλού τρόπου για το οπτικό δίκτυο

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)