1 Singlemode θραύστης οπτικής ίνας × 16 PLC FC/APC για το σύστημα οπτικών επικοινωνιών

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: FC/APC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: χαρτοκιβώτιο
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Περιγραφή προϊόντων

1 Singlemode θραύστης οπτικής ίνας × 16 PLC FC/APC για το σύστημα οπτικών επικοινωνιών

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες:

 

Πρότυπος αριθμός: FC/APC

Τύπος: 1x16

Τρόπος: Singlemode

Τύπος συνδετήρων: FC/APC

Υλικό καλωδίων: PVC

Καλώδιο OD: 3.0mm

Μήκος κύματος λειτουργίας: 1280 ~ 1650nm

 

 

1.1 οπτικές προδιαγραφές     

                                      

Παράμετροι

Προδιαγραφές

Μονάδες

Παρατήρηση

Αριθμός καναλιών

1×16

 

 

Μήκος κύματος λειτουργίας

1280 ~ 1650

NM

 

Απώλεια εισαγωγής

≤17.4

DB

 

Ομοιομορφία

≤1.5

DB

 

Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

0.2

DB

 

Επιστροφής απώλεια

≥50

DB

 

Κατευθυντικότητα

≥55

DB

 

Τύπος ινών

G657A

 

 

Πλεξίδα

Εισαγωγή: 0.9 καλώδιο του /2.0/3.0mm

 

 

Παραγωγή: Fan-out θραύστης με 0.9 καλώδιο του /2.0/3.0mm

 

 

Μήκος ινών

2.05

μ

±0.05

Συνδετήρας

SC, FC, LC, ST, MU ......

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

<0>

 

 1 Singlemode θραύστης οπτικής ίνας × 16 PLC FC/APC για το σύστημα οπτικών επικοινωνιών

 

1.2 περιβαλλοντικές απαιτήσεις

 

Παράμετροι

Προδιαγραφές

Μονάδες

Παρατήρηση

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40 ~ +85

°C

 

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-60 ~ +85

°C

 

 

      

2.  Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Διάφορη αναλογία συζεύξεων

 

Ενιαίος τρόπος και πολυ τρόπος διαθέσιμοι

 

Χαμηλό PDL, χαμηλή υπερβολική απώλεια, χαμηλή απώλεια εισαγωγής

 

Περιβαλλοντικός σταύλος

 

Σταθεράς μορφής, συμπαγές μέγεθος

 

Ποικιλία των συνδετήρων διαθέσιμων

 

 

3.  Εφαρμογές:

 

Σύστημα οπτικών επικοινωνιών

 

Έλεγχος σημάτων

 

Συστήματα CATV & αισθητήρες ινών

 

Ίνα στο σπίτι το (FTTH)

 

Πλεονασμός δικτύων

 

Διαχωρισμός λέιζερ

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

 

Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

 

1 Singlemode θραύστης οπτικής ίνας × 16 PLC FC/APC για το σύστημα οπτικών επικοινωνιών

 

1 Singlemode θραύστης οπτικής ίνας × 16 PLC FC/APC για το σύστημα οπτικών επικοινωνιών