SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ίνες διαίρεσης

Τιμή άμεσα πώλησης εργοστασίων για τον οπτικό θραύστη ραφιών θραυστών οπτικής ίνας PLC 1x64 με APC Sc το συνδετήρα

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Είμαι Online Chat Now

    Τιμή άμεσα πώλησης εργοστασίων για τον οπτικό θραύστη ραφιών θραυστών οπτικής ίνας PLC 1x64 με APC Sc το συνδετήρα

    Κίνα Τιμή άμεσα πώλησης εργοστασίων για τον οπτικό θραύστη ραφιών θραυστών οπτικής ίνας PLC 1x64 με APC Sc το συνδετήρα προμηθευτής
    Τιμή άμεσα πώλησης εργοστασίων για τον οπτικό θραύστη ραφιών θραυστών οπτικής ίνας PLC 1x64 με APC Sc το συνδετήρα προμηθευτής Τιμή άμεσα πώλησης εργοστασίων για τον οπτικό θραύστη ραφιών θραυστών οπτικής ίνας PLC 1x64 με APC Sc το συνδετήρα προμηθευτής Τιμή άμεσα πώλησης εργοστασίων για τον οπτικό θραύστη ραφιών θραυστών οπτικής ίνας PLC 1x64 με APC Sc το συνδετήρα προμηθευτής Τιμή άμεσα πώλησης εργοστασίων για τον οπτικό θραύστη ραφιών θραυστών οπτικής ίνας PLC 1x64 με APC Sc το συνδετήρα προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Τοποθετημένος ράφι τύπος

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: Fiber optic splitter
    μήκος κύματος: 12601650nm Τύπος Fiber: G657A1 ή προσαρμοσμένος καμένος
    Τύπος: Τοποθετημένος ράφι τύπος Χρώμα: Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρος, κόκκινος, μαύρο
    Εισαγωγή και έξω μήκος ινών: 1.1M ±0.05M Εισόδου-εξόδου διάμετρος καλωδίων: 0.25mm ή 0.9mm ή 2.0mm ή 3.0mm
    Εισόδου-εξόδου σακάκι καλωδίων: Hytrel/PVC/LSZH

    Ο επίπεδος ελαφρύς οπτικός διανομέας κυματοδηγού (θραύστης PLC), είναι ένα είδος επίπεδης ενσωματωμένης κυματοδηγός οπτικής συσκευής, μπορεί να είναι 1260nm ~ 1650nm ένα τέτοιο ευρύ φάσμα των μηκών κύματος της ελαφριάς επιφύλαξης δύναμης στην πραγματοποίηση, η διανομή των καλύψεων EPON χρησιμοποιημένα τεχνολογία μήκη κύματος 1310nm, 1490nm και 1550nm τρία σειράς μήκους κύματος. Ιδιαίτερα κατάλληλος για το παθητικό οπτικό σύστημα δικτύων ινών τεχνολογίας FTTP πρόσβασης στο δίκτυο EPON Ethernet, ευρυζωνική παθητική οπτική οπτική χρήση διανομέων (POS). Συμπεριλαμβανομένου του τύπου 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64, και 2x2,2X4,2X8,2X16,2X32,2X64.

     

    Εφαρμογές

    Συστήματα FTTx

    Ψηφιακά, υβριδικά και είμαι-τηλεοπτικά συστήματα

    ΩΧΡΏΝ και μετρό δίκτυα του τοπικού LAN,

    Συστήματα CATV

    Άλλα applictaions στα συστήματα οπτικών ινών

     

    Τύποι

    1. Βασικός θραύστης PLC τύπων

    2. Θραύστης PLC τύπων SFF

    Fan-out 3. 900um θραύστης PLC τύπων

    4. Ενότητα θραυστών PLC τύπων κασετών

    5. Ενότητα θραυστών PLC τύπων ραφιών

    6. Ενότητα θραυστών PLC συνελεύσεων δίσκων

    7. Το επίπεδο γρήγορος-συνδέει την ενότητα θραυστών PLC τύπων λήξης

     

    Τιμή άμεσα πώλησης εργοστασίων για τον οπτικό θραύστη ραφιών θραυστών οπτικής ίνας PLC 1x64 με APC Sc το συνδετήρα

     

     

    1 θραύστης PLC×N (που μετριέται στη θερμοκρασία δωματίου και περιλαμβάνει την απώλεια συνδετήρων)

     

    Τύπος Nx2 Nx4 Nx8 Nx16 Nx32 Nx64
    Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος G657A1 ή προσαρμοσμένος καμένος
    Λειτουργούν μήκος κύματος 1260~1650nm
    Απώλεια εισαγωγής (DB) Χαρακτηριστικός 3.9 7.1 10.3 13.3 16.3 19.8
    Μέγιστος 4.1/4.3 7.4/7.6 10.5/10.8 13.8/14.0 16.8/17.0 20.8/21.3
    Ομοιομορφία απώλειας (DB) Max 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
    Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) Max 0,15 0,15 0,2 0,2 0,2 0,3
    Κατευθυντικότητα (DB) ΜΊΝΙ 55
    Επιστροφής απώλεια (DB) ΜΊΝΙ UPC≥50 APC≥60
    Λειτουργούσα θερμοκρασία () -40~85
    Θερμοκρασία αποθήκευσης ()

    -40~85

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)