SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core

    Κίνα επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core προμηθευτής
    επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core προμηθευτής επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core προμηθευτής επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core προμηθευτής επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core προμηθευτής επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP επιτροπή μπαλωμάτων

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Τιμή: US
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: ΜΕ
    Αριθμός Μοντέλου:: Τερματικό πλαίσιο Όνομα:: Καθαρός αέρας οπτικών ινών
    Πιστοποίηση:: ISO9001: 2008, RoHs Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -40℃~85℃
    Εργοστάσιο:: Ναί

    επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC

     

     

     

     

     

    Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO, SC/FC/ST/LC, UPC, APC συνδετήρες, 1U, 2U, 4U, είμαστε κατασκευαστής των επιτροπών μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO και των κασετών, συνελεύσεις καλωδίων MPO και συστατικά.

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επιτροπής μπαλωμάτων ινών MPO:
    Για να ενσωματώσει την επιτροπή μπαλωμάτων ινών με την εύκολη έτοιμη προς χρήση ενότητα κασετών ινών για τη βελτιστοποίηση της διοικητικής αποδοτικότητας τηλεγράφησης
    Φως σε βάρος, εύκολο να εγκαταστήσει
    Εύκολος για την εγκατάσταση και τη λειτουργία.
    19 " τυποποιημένη δομή.
    Σχέδιο δίσκων ολίσθησης.
    Διαθέσιμος για την εγκατάσταση του προσαρμοστή FC/SC/ST/LC.

    Η χαρακτηριστική επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι με 1U 19 " τυποποιημένο μέγεθος, μέσα στην επιτροπή μπαλωμάτων, μπορεί να είναι δίσκοι συναρμογών με τις συνελεύσεις καλωδίων ινών 1XN MPO, ή μπορεί να χρησιμοποιήσει την κασέτα οπτικών ινών MPO μας για να ενσωματώσει στην επιτροπή μπαλωμάτων, η επιτροπή μπαλωμάτων ινών 1U MPO μπορεί να είναι με ανώτατους 48 πυρήνες ή το οπτικό σκέλος παραγωγής 72 πυρήνων, οι συνδετήρες παραγωγής μπορεί να είναι SC/FC/ST/LC

     

     

    επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Coreεπιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP τύπων βάσεων 1U LC 48Core


    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)