SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ίνες διαίρεσης

1x2 χωρίζοντας αναλογία οπτικών ινών: 50/50 θραύστης FBT

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    1x2 χωρίζοντας αναλογία οπτικών ινών: 50/50 θραύστης FBT

    Κίνα 1x2 χωρίζοντας αναλογία οπτικών ινών: 50/50 θραύστης FBT προμηθευτής
    1x2 χωρίζοντας αναλογία οπτικών ινών: 50/50 θραύστης FBT προμηθευτής 1x2 χωρίζοντας αναλογία οπτικών ινών: 50/50 θραύστης FBT προμηθευτής 1x2 χωρίζοντας αναλογία οπτικών ινών: 50/50 θραύστης FBT προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: 50/50 θραύστης FBT

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: 60-100usd/piece
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/box
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    1x2 χωρίζοντας αναλογία οπτικών ινών: 50/50 θραύστης FBT

     

    1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

     
    -Χαμηλή απώλεια ενθέτων
    -Ενιαίο σχέδιο τήξης
    -Ομοιόμορφος διαχωρισμός δύναμης
    -Συμπαγές μέγεθος
    - Υψηλές stabity και αξιοπιστία
    -Πρότυπα: Rohs Compliants

     

    2. Εφαρμογές:

     

     

    -Σύστημα CATV

    -Συστήματα τηλεπικοινωνιών

    -Ψηφιακός, υβριδικός και σύστημα είμαι-Vedio

    -Αισθητήρες ινών

    -Σύστημα παρακολούθησης

    1x2 χωρίζοντας αναλογία οπτικών ινών: 50/50 θραύστης FBT

     

    Παράμετρος 1x2
    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550
    Λειτουργούν εύρος ζώνης (NM) ±40
    Βαθμός Π Α

    Απώλεια ενθέτων

    (DB)

    Αναλογία συζεύξεων:

    1/99 ≤22.5/0.25 ≤23.5/0.35
    2/98 ≤18.8/0.3 ≤19.5/0.4
    3/97 ≤17.0/0.35 ≤17.8/0.45
    5/95 ≤14.6/0.4 ≤15.5/0.5
    10/90 ≤11.2/0.75 ≤12.0/0.8
    20/80 ≤7.9/1.3 ≤8.4/1.4
    30/70 ≤6.0/1.9 ≤6.3/2.1
    40/60 ≤4.7/2.7 ≤4.9/2.9
    50/50 ≤3.6 ≤3.8
    Υπερβολική απώλεια (DB) 0,07 0,1
    PDL (DB) ≤0.15 ≤0.20
    Επιστροφής απώλεια (DB) >50
    Κατευθυντικότητα (DB) ≥55
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (ºC) -40~85
    Θερμοκρασία αποθήκευσης (ºC) -40~85
    Συνδετήρας Το Sc, FC, LC ή
    Σημειώσεις: Οι τιμές όλες εξετάζονται σε +23ºC χωρίς συνδετήρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)