1X32 θραύστης οπτικής ίνας PLC 1260nm - 1650nm με SC/APC για το τοπικό δίκτυο πρόσβασης

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: SC/APC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: χαρτοκιβώτιο
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Περιγραφή προϊόντων

 

1X32 θραύστης οπτικής ίνας PLC 1260nm - 1650nm με SC/APC για το τοπικό δίκτυο πρόσβασης

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες:

Πρότυπος αριθμός: 1*32

Τύπος ινών: το 9/125, SMF-28e ή προσαρμόζουν

Λειτουργούν μήκος κύματος (NM): 1260-1650

Τύπος συνδετήρων: FC, SC, ST, LC, MU

Μήκος ινών: 1M ή προσαρμόστε

Τύπος καλωδίων: 0.25, 0.9, 2.0, 3.0

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1. Χαμηλή υπερβολική απώλεια και υψηλό perforance

2. Υψηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης vaule

3. Προσαρμοσμένες συσκευασία και διαμόρφωση

4. Συμμόρφωση GR-1221 και GR-1209 Tcordial

5.  Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

 

 

Εφαρμογές

 

δίκτυο 1.Telecom

 

2. Τοπικό δίκτυο πρόσβασης

 

3. Σύστημα CATV

 

4. Τοπικό LAN

 

Προδιαγραφές:

 

Παράμετρος

Μονάδα

Ασφάλιστρο

Α

Β

Λειτουργούν μήκος κύματος

NM

1310±20, 1550±20 το /1310 ±40, 1550±40 ή άλλα

Υπερβολική απώλεια

Τύπος.

DB

0.1

Σταθερότητα πόλωσης

Max

DB

0.1

0.1

0.15

Ομοιομορφία (50:50)

Max

DB

0.6

0.8

1.0

Θερμική σταθερότητα

Max

DB

0.2

0.3

0.4

Κατευθυντικότητα

Λ.

DB

50 (1x2), 60 (2x2)

Συντελεστής ανάκλασης

Λ.

DB

50 (1x2), 60 (2x2)

Λειτουργούσα θερμοκρασία

°C

-30 ~ 85

Θερμοκρασία αποθήκευσης

°C

-40 ~ 85

Απώλεια εισαγωγής

 

50/50

Max

DB

3.3/3.3

3.4/3.4

3.6/3.6

45/55

3.8/2.9

3.9/3.0

4.0/3.1

40/60

4.3/2.5

4.4/2.6

4.6/2.7

35/65

4.9/2.1

5.0/2.2

5.2/2.3

30/70

5.6/1.8

5.7/1.85

5.9/1.9

25/75

6.4/1.45

6.5/1.55

6.7/1.6

20/80

7.4/1.15

7.5/1.2

7.7/1.3

15/85

8.7/0.9

8.8/0.95

9.0/1.0

10/90

10.5/0.6

10.6/0.7

10.8/0.8

5/95

13.7/0.35

13.8/0.4

14.0/0.5

1/99

21.0/0.15

21.3/0.2

21.6/0.25

1X32 θραύστης οπτικής ίνας PLC 1260nm - 1650nm με SC/APC για το τοπικό δίκτυο πρόσβασης

1X32 θραύστης οπτικής ίνας PLC 1260nm - 1650nm με SC/APC για το τοπικό δίκτυο πρόσβασης

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

 

Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

 

1X32 θραύστης οπτικής ίνας PLC 1260nm - 1650nm με SC/APC για το τοπικό δίκτυο πρόσβασης

 

Η ομάδα μας

1X32 θραύστης οπτικής ίνας PLC 1260nm - 1650nm με SC/APC για το τοπικό δίκτυο πρόσβασης