SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος

WDM 200GHz DWDM το πλέγμα ITU πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος σειράς διοχετεύει την υψηλή σταθερότητα

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    WDM 200GHz DWDM το πλέγμα ITU πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος σειράς διοχετεύει την υψηλή σταθερότητα

    Κίνα WDM 200GHz DWDM το πλέγμα ITU πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος σειράς διοχετεύει την υψηλή σταθερότητα προμηθευτής
    WDM 200GHz DWDM το πλέγμα ITU πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος σειράς διοχετεύει την υψηλή σταθερότητα προμηθευτής WDM 200GHz DWDM το πλέγμα ITU πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος σειράς διοχετεύει την υψηλή σταθερότητα προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: 200Ghz DWDM

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
    Αριθμό μοντέλου: 200Ghz DWDM Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας: -40to85℃
    Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40to85℃ Διάστημα καναλιών: 200GHZ
    Τύπος Fiber: G652D/G.657 Α1 (ή προσαρμοσμένος) Certifaction: RoHS, ISO9001
    Χαρακτηρισμός ινών: Προσαρμοσμένη Κανάλια: Πλέγμα ITU
    Lsolation καναλιών αντανάκλασης: Ελάχιστο 13dB επιστροφή απώλεια: Min.45dB

    η συσκευή 200GHz DWDM είναι βασισμένη στη λεπτή τεχνολογία και την όλα συσκευασμένη πλατφόρμα, που κρατούν τη συσκευή στο συμπαγές μέγεθος και την άριστη απόδοση. Τα κανάλια συμμορφώνονται με το πλέγμα ITU.

     

    η συσκευή 200GHz DWDM δεν είναι τόσο αποδοτική όσο 100GHz DWDM, αλλά κοστίζεται είναι χαμηλότερη, έτσι χρησιμοποιείται ευρέως στη θέση που ο αριθμός καναλιών δεν είναι μεγάλος.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    ■ Συμμόρφωση ITU

    ■ Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    ■ Άριστη απομόνωση καναλιών

    ■ Υψηλές σταθερότητα & αξιοπιστία

    ■ Χαμηλότερο κόστος

     

    Εφαρμογές

    Τα κανάλια ■ DWDM προσθέτουν/πτώση

    Δίκτυο & συστήματα ■ DWDM

    Συστήματα εφαρμογής ■ EDFA

    ■ Πρόσβαση των ΩΧΡΩΝ δικτύων

    ■ Μεγάλης απόστασης δίκτυο & συστήματα

     

    WDM 200GHz DWDM το πλέγμα ITU πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος σειράς διοχετεύει την υψηλή σταθερότητα

     

     

    Προδιαγραφές απόδοσης

    Παράμετροι Μονάδα Προδιαγραφές προδιαγραφών Standardremium
    1 Λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος NM 1520~1570 1460-1640
    2 Διάστημα καναλιών Ghz 200
    3 Ζώνη περασμάτων καναλιών NM ITU±0.22 ITU±0.25
    4 Κανάλια NM Πλέγμα ITU
    5 Κυματισμός ζωνών περασμάτων Max. DB 0,35 0,25
    6 Απώλεια εισαγωγής καναλιών Ελάχιστος. DB 0,80 (χαρακτηριστικό 0,60) 060 (χαρακτηριστικό 0,50)
    7 Απώλεια εισαγωγής καναλιών αντανάκλασης Ελάχιστος. DB 0,40 (χαρακτηριστικό 0,35) 0,30 (χαρακτηριστικό 0,25)
    8 Απομόνωση καναλιών Adiacent Ελάχιστος. DB 30 35
    9 Μη-Adiacent απομόνωση καναλιών Ελάχιστος. DB 45 50
    10 Lsolation καναλιών αντανάκλασης Ελάχιστος. DB 13 15
    11 Επιστροφής απώλεια Ελάχιστος. DB 45 50
    12 Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης Max. DB 0,15 0,10
    13 Χειρισμός δύναμης Max. MW 300
    14 Εκτατό φορτίο Max. Ν 5
    15 Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας -40to85℃
    16 Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης -40to85
    17 Μήκος σακακιών ινών &Fiber Εκατ. Προσαρμοσμένος
    18 Διάσταση-type1 συσκευασίας χιλ. <3>
    Συσκευασία διάσταση-Type2 χιλ. <4>
    Συσκευασία διάσταση-Type3 χιλ. <5>
    19 Τύπος ινών G652D/G.657 Α1 (ή προσαρμοσμένος)
    20 Χαρακτηρισμός ινών Προσαρμοσμένος

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)