SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M

Κίνα 24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M προμηθευτής
24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M προμηθευτής 24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M προμηθευτής 24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: 24 σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας πυρήνων MPO/MTP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

  • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
  • Πρότυπος αριθμός: MPO/MTP
  • Certifaction: ISO9001, ROHS
  • Τύπος καλωδίων: Στρογγυλή ίνα
  • Συνδετήρας-τύπος: Υψηλή συνδετικότητα MPO, συνδετήρας μποτών uni lc
  • Διεπαφή συνδετήρων: Απαιτήσεις διεπαφών MPO: IEC61754-4.20 και iec61754-7
  • Ποιότητα στίλβωσης: Γυαλισμένη ποιότητα τέλος-προσώπου: Iec61300-3-35
  • Απώλεια εισαγωγής:: ≤ 0.5dB OM3/≤ 0.6dB SM OS2
  • Επιστροφής απώλεια:: ≥ 25dB OM3 ≥ 35dB
  • Τύπος συνδετήρων: πρότυπα, ελίτ

Συσκευασία & παράδοση

Λεπτομέρειες συσκευασίας: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες

 

 

Εφαρμογές

 

Απόδοση των συνελεύσεων MTP/της λήξης MPO:

 

Τύπος/απόδοση Singlemode (APC στιλβωτική ουσία) Πολλαπλού τρόπου (PC/οριζόντια πολωνικά)
  Πρότυπα Χαμηλή απώλεια ελίτ Πρότυπα Χαμηλή απώλεια ελίτ
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
Επιστροφής απώλεια ≥ 50dB ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C σε 80°C 40°C σε 80°C
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm 850nm

 

24 πυρήνας MPO/σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων MTP 3.0mm 3M

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)