SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC

    Κίνα 24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC προμηθευτής
    24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC προμηθευτής 24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC προμηθευτής 24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC προμηθευτής 24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: MU/APC-SC/APC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: 1 USD
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θέση προέλευσης:: Zhejiang, Κίνα Τύπος συνδετήρων:: MU/APC-SC/APC
    Σακάκι ινών:: 5.0mm ΧΡΏΜΑ:: κίτρινο
    Επιστροφής απώλεια:: >50dB

    24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC

     

     

     



    Το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων είναι διαθέσιμο και στον ενιαίο τρόπο και στις πολλαπλού τρόπου εκδόσεις

    Και ο ενιαίος τρόπος και το πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών εκδόσεων έρχονται με κεραμικό ferrule zirconia με το προ-γυαλισμένο PC, το UPC, APC το σχεδιάγραμμα και το κυρτό σφαιρικό τέλος

    Αυτοί τελειώνουν τους τύπους προσώπου επιτρέπουν γρηγορότερα να γυαλίσουν, και τη χαμηλή πίσω αντανάκλαση και την οπτική απώλεια, εξασφαλίζοντας μέγιστη επανάληψη

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
    Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
    Ferrule επιφάνεια τελών προ-που καλύπτεται δια θόλου
    Άριστη μηχανική αντοχή
    Αγαθό στην επανάληψη
    Αγαθό στην ανταλλαγή
    Πράσινη παραγωγή, CE, πρότυπα RoHS

    Εφαρμογή:
    Τηλεπικοινωνίες
    CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, δοκιμή & μέτρηση
    Στρατιωτική βιομηχανία
    Ιατρικός

     

    Παράμετρος
    Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
    Πολωνικά PC, APC PC
    Απώλεια εισαγωγής Πρότυπα ≤0.7dB ≤0.5dB
    Χαμηλή απώλεια ελίτ ≤0.35dB ≤0.3dB
    Επιστροφής απώλεια PC≥50dB APC≥60dB ≥30dB
    Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1310nm
    Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+70℃
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃
    Πυρίμαχος IEC 60794-2-30
    Πρότυπο-υποχωρητικός ROHS, IEC ΚΑΙ GR-326
    Προδιαγραφή
    Τύπος ινών OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Τύπος σκοινιού 8, 12, 24 πυρήνες
    Διάμετρος καλωδίων 250um, 900um ή προσαρμοσμένος
    Σακάκι καλωδίων LSZH, OFNR, OFNP
    Μήκος (Μ) 0.35m, ή προσαρμοσμένος

     

     

    24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC

    24 αφαιρέστε τον πυρήνα το ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου, συνελεύσεις οπτικών ινών SM MU/APC - Sc/APC

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)