SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών

    Κίνα 24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών προμηθευτής
    24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών προμηθευτής 24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών προμηθευτής 24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Κασέτα πυρήνων mpo-LC 24

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: 1 USD
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θέση προέλευσης:: Zhejiang, Κίνα Αριθμός Μοντέλου:: Mpo-LC 24cores
    Σακάκι ινών:: 6.0 mm Όνομα:: Κασέτα οπτικών ινών
    Επιστροφής απώλεια:: >50dB

    Νέο ύφος 24 κασέτα οπτικής ίνας MPO/MTP πυρήνων

     

     

     

     

    MTP/MPO οι ενότητες κασετών παρέχουν την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MTP/MPO και LC ή Sc. Χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις σπονδυλικές στήλες MTP/MPO με την επιδιόρθωση LC ή Sc.

    Το μορφωματικό σύστημα επιτρέπει τη γρήγορη επέκταση της κεντρικής υποδομής στοιχείων υψηλής πυκνότητας καθώς επίσης και της βελτιωμένων ανίχνευσης μηχανικών βλαβών και του επανασχηματισμού κατά τη διάρκεια των κινήσεων, προσθέτει και αλλάζει. Οι κασέτες μπορούν να τοποθετηθούν πλαίσια multislot 1U ή 3U 19 στα».

    MTP/MPO οι κασέτες περιέχουν το εργοστάσιο που ελέγχεται και δοκιμασμένο mtp/mpo-LC fanouts για να παραδώσει την οπτικές απόδοση και την αξιοπιστία. Οι χαμηλές εκδόσεις ασφαλίστρου ελίτ απώλειας MTP/MPO και LC ή Sc προσφέρονται χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας προϋπολογισμών δύναμης.

     


    24 οπτική ίνα Patchcord MPO πυρήνων/κασέτα 6.0mm MTP επιστροφής απώλεια σακακιών 50db ινών
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
    MTP/MPO τυποποιημένος υποχωρητικός με πολλές ίνες συνδετήρας
    LC (πρότυπα κέντρων δεδομένων SFF), ιδιαίτερη διεπαφή Sc
    OS1/2, OM3, βαθμοί ινών OM4 (OM1 και OM2 διαθέσιμα)
    12 και 24 εκδόσεις ινών - 12 LC (διπλό)/οπτικά μέρη Sc (simplex)
    Πολικότητα Α (πρότυπα), Β ή Γ
    Που ολοκληρώνεται εργοστάσιο και δοκιμασμένο
    Προσαρμοστές μανικιών zirconia υψηλής επίδοσης

     


    Το γρήγορο εργοστάσιο επέκτασης ολοκλήρωσε το μορφωματικό σύστημα κερδίζει χρόνο εγκαταστάσεων και επανασχηματισμού κατά τη διάρκεια των κινήσεων, προσθέτει και αλλάζει.

     


    MTP/MPO τα τμήματα διεπαφών MTP/MPO χαρακτηρίζουν τις ανώτερες οπτικές και μηχανικές ιδιότητες.

     


    Η βελτιστοποιημένη ελίτ απώλειας MTP/MPO απόδοσης χαμηλή, οι ιδιαίτεροι συνδετήρες ασφαλίστρου και η ίνα OM4 βεβαιώνουν τις χαμηλές απώλειες εισαγωγής και ρήτρα δύναμης στο σφιχτό προϋπολογισμό δύναμης, περιβάλλοντα μεγάλων δικτύων.

    Οι κασέτες ινών υψηλής πυκνότητας 12 ή 24 μπορούν να τοποθετηθούν σε 1U ξελεπιάζοντας μέχρι 72 ή σε 3U που ξελεπιάζει μέχρι 336 ιδιαίτερους συνδετήρες.
    Η αξιοπιστία 100% εξέτασε - συνδυασμός υψηλού - τα ποιοτικά τμήματα και ο ποιοτικός έλεγχος κατασκευής εγγυάται το προϊόν στα υψηλότερα πρότυπα.
    Εφαρμογές
    Υποδομή κέντρων δεδομένων
    Δίκτυο χώρου αποθήκευσης - κανάλι ινών
    Παράλληλη οπτική

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)