2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ΠΥΡΗΝΩΝ BBU RRU PDLC ODLC για την υπαίθρια συνέλευση καλωδίων CPRI/ODVA PDLC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: ISO9001 RoHS
Αριθμό μοντέλου: ODLC PDLC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Τιμή: 7.5
Χρόνος παράδοσης: 7-10
Δυνατότητα προσφοράς: 100000

Λεπτομερής ενημέρωση

Αριθμό μοντέλου: PDLC ODLC Τύπος σύνδεσης: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών PDLC
Μήκος: 10M, 30M, 50M, 100M ή προσαρμοσμένος Μέγεθος σακακιών: 7.0mm, 4.8mm
Τύπος Fiber: G657A, G652D, OM1, OM2, OM3 Χρώμα σακακιών: μαύρος
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: >55dB
Υλικό σακακιών: LSZH, PVC, HDPE ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: -40°C~+85°C

Περιγραφή προϊόντων

Περιγραφή προϊόντων
2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ΠΥΡΗΝΩΝ BBU RRU PDLC ODLC για την υπαίθρια συνέλευση καλωδίων CPRI/ODVA PDLC
 
 

ΕΦΑΡΜΟΓΗ

Για πολλές χρήσεις υπαίθριος

Για τη σύνδεση μεταξύ του κιβωτίου διανομής και RRH

Επέκταση στις μακρινές ραδιο επικεφαλής εφαρμογές πύργων κυττάρων

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ

Τυποποιημένος συνδετήρας DLC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC

Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου

Προστασία νερού και σκόνης IP67

Συμπαγές σχέδιο

Ευρεία σειρά θερμοκρασίας και ευρύ φάσμα των εσωτερικών και υπαίθριων καλωδίων

Εύκολη λειτουργία, αξιόπιστη και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση

 
2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ΠΥΡΗΝΩΝ BBU RRU PDLC ODLC για την υπαίθρια συνέλευση καλωδίων CPRI/ODVA PDLC
Τύπος
Sm-UPC
Sm-apc
ΚΚ-UPC
Χαρακτηριστικός
MAX
Χαρακτηριστικός
MAX
Χαρακτηριστικός
MAX
Απώλεια εισαγωγής
≤0.1dB
≤0.3dB
≤0.15dB
≤0.3dB
≤0.05dB
≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια
≥50dB
≥60dB
≥30dB
Διάρκεια
500 κύκλοι ζευγαρώματος
Θερμοκρασία εργασίας
-40 + 85℃
2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ΠΥΡΗΝΩΝ BBU RRU PDLC ODLC για την υπαίθρια συνέλευση καλωδίων CPRI/ODVA PDLC
Η επιχείρησή μας

Η τεχνολογία οπτικών ινών Shenzhen DYS είναι κύρια επιχείρηση να αναπτυχθεί και τα κατασκευαστικά προηγμένα προϊόντα οπτικών ινών, κάνουν κυρίως τη οπτική ίνα το εσωτερικό και υπαίθριο καλώδιο, τον αδιάβροχο άλτη CPRI, τον άλτη MPO/MTP, τον τυποποιημένο άλτη οπτικών ινών και το θραύστη PLC. DYS κερδίζουν τον τιμητικό τίτλο της εθνικής επιχείρησης υψηλής τεχνολογίας από Shenzhen την κυβέρνηση το 2014.

Με τα έτη εμπειρίας στη βιομηχανία οπτικών ινών, το εργοστάσιό μας είναι πλήρως εξοπλισμένο άνω των 3500 τετραγωνικών μέτρων και περισσότερων από 23 γραμμών παραγωγής μη σκόνης. Περίπου 200 καλά εκπαιδευμένοι προσωπικό και μηχανικοί συμβάλλουν στα υπερήφανα προϊόντα μας. Έχουμε 5 γραμμές παραγωγής για το καλώδιο οπτικών ινών, 2 γραμμές συνελεύσεων αλτών υψηλών προτύπων MPO/MTP, 8 γραμμές παραγωγής για τον τυποποιημένο άλτη και 8 γραμμές παραγωγής θραυστών PLC.

Τα πιό προηγμένα εισαγόμενα γυαλίζοντας όργανα εξοπλισμού και δοκιμής επιτρέπουν τα προϊόντα μας έχουν την έξοχη ποιότητα, όπως η γυαλίζοντας μηχανή Senko, το παρεμβαλλόμετρο, η αυτόματα καθαρίζοντας μηχανή και OTDR, JGR και ούτω καθεξής.

Τα όλα οπτικά προϊόντα μας είναι RoHS υποχωρητικό και αποκτηθείσα ISO9001, πιστοποίηση DYS επίσης ISO14001. Υψηλός μας - τα ποιοτικά προϊόντα και η σημαντική υπηρεσία κερδίζουν τον πελάτη από όλο τον κόσμο, η οπτική ίνα DYS κοιτάζει προς τα εμπρός για να συνεργαστεί με σας.

 
2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ΠΥΡΗΝΩΝ BBU RRU PDLC ODLC για την υπαίθρια συνέλευση καλωδίων CPRI/ODVA PDLC
2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ΠΥΡΗΝΩΝ BBU RRU PDLC ODLC για την υπαίθρια συνέλευση καλωδίων CPRI/ODVA PDLC
2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ΠΥΡΗΝΩΝ BBU RRU PDLC ODLC για την υπαίθρια συνέλευση καλωδίων CPRI/ODVA PDLC
FAQ

1. Πόσοι του προσωπικού έχουμε;
Απάντηση: Περίπου 200 καλά εκπαιδευμένοι προσωπικό και μηχανικοί.

2. Πότε η επιχείρησή μας ιδρύεται;
Απάντηση: Αρχίσαμε από το έτος 2008.

3. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα μας;
Απάντηση: DYS αφιερώνει να αναπτυχθεί, παραγωγή, μάρκετινγκ του καλωδίου οπτικών ινών,
Εσωτερικό/υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων, θραύστης, προσαρμοστής, εξασθενητής, και ούτω καθεξής.

4. Ποια είναι η περιοχή του εργοστασίου;
Πάνω από 3500 τετραγωνικά μέτρα
Περισσότερες από 18 γραμμές παραγωγών μη σκόνης στο σύνολο
4 γραμμές παραγωγής για το καλώδιο οπτικών ινών
2 γραμμές συνελεύσεων αλτών υψηλών προτύπων MPO/MTP
8 γραμμές παραγωγής για τυποποιημένο Jumpe
4 γραμμές παραγωγής PLC Pplitter

5. Ποιο πιστοποιητικό έχουμε;
Απάντηση: ISO 9001: 2008, RoSH, CE, υψηλή και νέα επιχείρηση Certficate τεχνολογίας.