SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης

2 Waranty οπτικής ίνας έτη μετατροπέων 10/100/1000M λιμένας 8 RJ45 μέσων 2 ινών

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    2 Waranty οπτικής ίνας έτη μετατροπέων 10/100/1000M λιμένας 8 RJ45 μέσων 2 ινών

    Κίνα 2 Waranty οπτικής ίνας έτη μετατροπέων 10/100/1000M λιμένας 8 RJ45 μέσων 2 ινών προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: 10/100/1000M λιμένας 8 2 ινών μετατροπέας MEDIA οπτικών ινών RJ45

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
    Αριθμό μοντέλου: 10/100/1000M λιμένας 8 2 ινών μετατροπέας MEDIA οπτικών ινών RJ45 Τύπος λιμένων: οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
    ταχύτητα δεδομένων: 10/100/1000M Τύπος Fiber: Ενιαίος τρόπος/πολυ τρόπος
    Τύπος δύναμης: Εσωτερική/εξωτερική δύναμη Waranty: 2 χρόνια
    Πιστοποίηση: RoHS, ISO9001

    Εφαρμογές

    Dys-GSF8T2 η σειρά είναι ένα στρώμα 2 + οπτικός διακόπτης Ethernet με τους λιμένες οπτικής ίνας 8*1000Mbps SFP και τους λιμένες 2*10/100/1000Mbps RJ45. Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τις διάφορες ανάγκες εφαρμογής, και να παρέχει σε μια λύση επικοινωνίας δικτύων Ethernet μια υψηλή αναλογία απόδοση-τιμών.

    Dys-GSF8T2'S η υψηλή διαθεσιμότητα και η αξιοπιστία, καθώς επίσης και οι πλούσιες ιδιότητες ασφαλείας, το καθιστούν ιδανικό για τα ασφαλή στοιχεία transmission.for που συνδέουν με τις συσκευές όπως τον υπολογιστή, το διακόπτη, την πλήμνη, τον κεντρικό υπολογιστή, κ.λπ.

     

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

    ◆.2 λιμένας 10/100/1000Mbps με αυτόματο Uplink™, 8 αυλάκωση λιμένων 1000Mbps SFP

    ◆.Automatic διεύθυνση της MAC που μαθαίνει και που γερνά

    ◆.10/100/1000Mbps αυτόματος-διαπραγμάτευση, αυτόματος-MDI-Χ

    ◆.LED δείκτες για τον έλεγχο της δύναμης/της σύνδεσης/της δραστηριότητας

    ◆.Supports10/100/1000Mbps-σύνολο ημιαμφίδρομος

    εγκατάσταση τοίχος-υποστηριγμάτων ◆.Supports και DIN-ραγών, προαιρετική.

    ◆.Supports έλεγχος θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης

    ◆.Excellent αποβολή θερμότητας χωρίς ανεμιστήρα.

    ◆.Apply στο αστικό ευφυές σύστημα παρακολούθησης κυκλοφορίας (ΤΟΥ), ασφαλής πόλη.

    ◆.Harsh περιβάλλον ή υψηλότερη απαίτηση

    ◆. - σειρά θερμοκρασίας 10℃-55℃operating.

     

     

     

    Τεχνικές προδιαγραφές

     

    Όνομα προϊόντων 2-λιμένας 10/100/1000Mbps + 8 ίνα λιμένων 1000Mbps SFP
    Πρότυπο προϊόντων Dys-GSF8T2
    Πρωτόκολλα δικτύων

    IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 100Base-τ IEEE802.3u 1000Base-TX/FX IEEE802.3ab 1000Base-τ

    IEEE802.3z 1000Base-Χ IEEE802.3x

    Μέσα δικτύων

    10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)

    100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)

    1000base-TX: Cat6 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)

    Μέσα ινών

    Πολλαπλού τρόπου: 550M 2KM

    Single-mode: 20/40/60/80/100KM

    Προδιαγραφή απόδοσης Εύρος ζώνης: 20Gbps
    Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 1488000pps/port
    Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 8K
    Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
    Δείκτες οδηγήσεων Δύναμη: PWR FX σύνδεση/νόμος (1-8) TP 1000 (1-2) TP σύνδεση/νόμος (1-2)
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Προσαρμοστής: Εισαγωγή: AC100 ~ 250V, παραγωγή: DC5V 3A.
    Ανώτατη δύναμη 9W
    Θερμοκρασία περιβάλλοντος 0 ~ +55℃
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70℃
    Υγρασία 5% ~ 90%
     

     

     

     

    Άλλες προδιαγραφές:

    Εγκατάσταση Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί, προαιρετικός, η συσκευή προεπιλογής δεν είναι
    Κατάλογος συσκευασίας

    1× διακόπτης

    1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης

    1×power προσαρμοστής

    MTBF 100.000 ώρες
    Βάρος & μέγεθος

    Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ

    Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ

    Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 190mm×104mm× 29mm

    Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 306mm×152 mm× 55mm

    Εξουσιοδότηση 1-έτη

     

     

     

     

     

     

    Πρότυπο Περιγραφή προϊόντων
    Dys-GSF8T2 λιμένες ινών SFP 2* 10/100/1000Base-τ RJ45,8* 1000M, χωρίς ενότητα SFP, εξωτερικά CP

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Διαταγή των πληροφοριών:

    Πρότυπο Περιγραφή προϊόντων
    Dys-GSF8T2 λιμένες ινών SFP 2* 10/100/1000Base-τ RJ45,8* 1000M, χωρίς ενότητα SFP, εξωτερικά CP

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)