SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    32 η ίνα ξεσπά Sc στο Sc Fanout ολοκληρωμένη 55dB μπαλωμάτων επιστροφής απώλεια καλωδίων προ

    Κίνα 32 η ίνα ξεσπά Sc στο Sc Fanout ολοκληρωμένη 55dB μπαλωμάτων επιστροφής απώλεια καλωδίων προ προμηθευτής
    32 η ίνα ξεσπά Sc στο Sc Fanout ολοκληρωμένη 55dB μπαλωμάτων επιστροφής απώλεια καλωδίων προ προμηθευτής 32 η ίνα ξεσπά Sc στο Sc Fanout ολοκληρωμένη 55dB μπαλωμάτων επιστροφής απώλεια καλωδίων προ προμηθευτής 32 η ίνα ξεσπά Sc στο Sc Fanout ολοκληρωμένη 55dB μπαλωμάτων επιστροφής απώλεια καλωδίων προ προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Sc-Sc

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYSFO
    Απώλεια Inserion: <0> επιστροφή απώλεια: >55dB
    Τύπος σύνδεσης: SC Αριθμό μοντέλου: Η προ ολοκληρωμένη ίνα 32 ξεσπά Sc στο Sc Fanout
    Υλικό σακακιών: LSZH/PVC για την επιλογή Μήκος: 1M, 3M ή προσαρμοσμένο μήκος
    Χρώμα σακακιών: μπλε

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)

    Εμπορικό σήμα: DYS/OEM

    Πρότυπος αριθμός: Η προ ολοκληρωμένη ίνα 32 ξεσπά Sc στο Sc Fanout καλώδιο μπαλωμάτων

    Τύπος συνδετήρων: Sc

    Διάμετρος: Ο κύριος κορμός 6.5mm, ξεσπά μέρος 0.9mm

    Υλικό σακακιών: LSZH/PVC για την επιλογή

    Απώλεια εισαγωγής:<0>

    Επιστροφής απώλεια: >55dB

    Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, Corning, OFS

    Μήκος καλωδίων: Προσαρμοσμένος

     

     

    Περιγραφή προϊόντων

    1. Το υλικό κεραμικό Ferrule: Ποιότητα ζιρκονίου σταθερή και εύκολη για τη στίλβωση
    2. Καλή ικανότητα ανεφοδιασμού (συνδετήρες κομματιών 20K-30K κάθε μέρα)
    3. Γρήγορος χρόνος παράδοσης (5-7days)
    4. Συμμορφωμένος στο ποιοτικό σύστημα ISO9001
    5. 100% εξεταστικός πριν από την αποστολή
    6. τρισδιάστατη περασμένη δοκιμή με την έκθεση για την επιλογή
    7. Όλα τα είδη συνδετήρα για την επιλογή (Sc, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO/MTP, ODC, ODLC, SMA905 και ούτω καθεξής)

     

    Εφαρμογή

    1)FTTH, τοπικό LAN, PON & οπτικό CATV, τοπικό δαχτυλίδι καθαρό
    2) Σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
    3) Εξοπλισμός δοκιμής οπτικής ίνας
    4)Αισθητήρας οπτικής ίνας
    5) Βιομηχανία και στρατιωτική εφαρμογή

    Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
    Πολωνικά UPC APC PC
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
    Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥60dB ≥35dB
    Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1310nm
    Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+70℃
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃
    Πυρίμαχος IEC 60794-2-30
    Πρότυπο-υποχωρητικός ROHS, IEC ΚΑΙ GR-326
    Ελεύθερο δείγμα ΝΑΙ
    Χρόνος παράδοσης 1days για το δείγμα, 3days για την παραγωγή
               

     

    Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3

    Πολλαπλού τρόπου:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5/125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    Εμπορικό σήμα ινών YOFC, Corning, OFS…
    Τύπος συνδετήρων SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO/MTP, SMA, DIN

     

    Τύπος σκοινιού Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores…
    Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm….
    Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Μήκος (Μ) 0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)