40G 8 ίνα Singlemode MPO/MTP στην απώλεια εισαγωγής αλτών 0.5dB ανεμιστήρων LC έξω

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: Mtp-LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000/εβδομάδα

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
Αριθμός Μοντέλου:: MTP-LC SM Τύπος συνδετήρων:: MTP FC/UPC
Αρίθμηση ινών συνδετήρων:: 8, 12, 24 Χρώμα κατοικίας:: SM (τυποποιημένος πράσινος, ελίτ κίτρινη) ΚΚ (τυποποιημένο μπεζ, aqua ελίτ)
Απώλεια εισαγωγής:: <0>

Περιγραφή προϊόντων

40G 8 ίνα Singlemode MPO/MTP δυναμωμένο καλώδιο ανεμιστήρων LC στο κορδέλλα έξω

 

 

Βασικά χαρακτηριστικά

Κατασκευασμένος της υψηλής ποιότητας

καλώδιο και τμήματα οπτικών ινών για την υποστήριξη μελλοντικός-απόδειξης των κρίσιμων συνδέσεων κέντρων δεδομένων συμπεριλαμβανομένου 40Gb/s

Θηλυκός/αρσενικός τύπος συνδετήρα MTP

 

Fan-out τα πόδια προστατεύονται από τη διπλή σωλήνωση 2,0mm με το νήμα Aramid

 

Διπλός συνδετήρας για τους ενιαίους συνδετήρες ινών

 

Εφαρμογές

Σύντομες συνδέσεις απόστασης μέσα σε ένα ενιαίο ράφι ή ένα γραφείο

Κέντρο δεδομένων

Δίκτυο χώρου αποθήκευσης

40G 8 ίνα Singlemode MPO/MTP στην απώλεια εισαγωγής αλτών 0.5dB ανεμιστήρων LC έξω

40G 8 ίνα Singlemode MPO/MTP στην απώλεια εισαγωγής αλτών 0.5dB ανεμιστήρων LC έξω

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.