SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο οπτικών ινών

62.5 / 125um καλώδιο οπτικών ινών, διπλό επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που φλέγει την καθυστέρηση

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    62.5 / 125um καλώδιο οπτικών ινών, διπλό επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που φλέγει την καθυστέρηση

    Κίνα 62.5 / 125um καλώδιο οπτικών ινών, διπλό επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που φλέγει την καθυστέρηση προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: 62.5/125

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    62.5/125um διπλό επίπεδο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, που φλέγει την καθυστέρηση

     

    Γρήγορη λεπτομέρεια:

     

    Όνομα: 62.5/125

     

    Χρώμα σακακιών: Πορτοκάλι

     

     Πρότυπος αριθμός: GJFJVV

     

    Διάμετρος: 2.8*4.8mm

     

    Υλικό: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

     

    Περιγραφή

     

    Διευρυνμένο εσωτερικό καλώδιο οπτικής ίνας που χρησιμοποιείται για την επικοινωνία με το μη μεταλλικό σκληραίνοντας μέλος, το σφιχτά παλτό και το PVC, LSZH, OFNR, εξωτερική θήκη OFNP.

     

    Το διπλό δίδυμο επίπεδο καλώδιο οπτικής ίνας κατασκευάζεται από δύο κομμάτια σφιχτός-ντυμένου του ενιαίος-πυρήνας καλωδίου οπτικής ίνας.

     

    Προδιαγραφές

     

    Εργοστάσιο
    Γρήγορος χρόνος παράδοσης
    ISO, CE, UL, ROHS

     

    Πλεονέκτημα 

     

    Ελαφρύς, ευελιξία, που φλέγει την καθυστέρηση, εύκολο γδύσιμο. Έτσι είναι εύκολο στην εγκατάσταση, συντήρηση και διαχειρίζεται.

     

    Εφαρμογή 

     

    Χρησιμοποιημένος για τις πλεξίδες και τους άλτες

    Χρησιμοποιημένος για την οπτική σύνδεση των δωματίων εξοπλισμού οπτικών επικοινωνιών με το οπτικό πλαίσιο διανομής

    Χρησιμοποιημένος για τη σύνδεση των οπτικών οργάνων και των εξοπλισμών επικοινωνιών

    Χρησιμοποιημένος για την εσωτερική καλωδίωση.

     

     

    Παράμετροι

     

    Κώδικας καλωδίων

    Μέγεθος καλωδίων

    χιλ.

    Βάρος καλωδίων 

    Kg/km

    Διάμετρος TBF 

    µm

    Δύναμη Tensilse 

    Πολύ/βραχυπρόθεσμο    

    Ν

    Συντριβή 

    Αντίσταση 

    Πολύ

    /Βραχυπρόθεσμο

     Ν

    Bedning 

    Ακτίνα

    Δυναμικός

    το /Static

    χιλ.

     

    GJFJBV

    2.8*4.8

    Σακάκι PVC

    Σακάκι LSZH

     

    13.1

    16.5

    900±50

    100/200

    300/1000

    60/30

     

     

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)