SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO

    Κίνα 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής
    8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής 8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: RoHS,ISO
    Αριθμό μοντέλου: MPO

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 2
    Τιμή: 12-35
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες εργασίας
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP - LC όνομα προϊόντων: MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO
    Τύπος σύνδεσης: LC, SC, ST, FC, MPO, MTP, Πυρήνας ινών: 8 ο πυρήνας, 12 αφαιρεί τον πυρήνα, πυρήνας 24
    εισαγωγή απώλεια: ≤0.7dB, ≤0.35 DB (ελίτ) επιστροφή απώλεια: ≥60dB (SM), ≥25 DB (ΚΚ)
    Υλικά σακακιών: LSZH/OFNR/PVC Χρώματα σακακιών: Κίτρινος, Aqua, βιολέτα της Erika, πορφυρή
    Μήκος: 1M, 3M, 5M ή προσαρμοσμένος τρισδιάστατη δοκιμή: 100 %
    Πιστοποίηση: RoHS,ISO

    singlemode OS2 πολλαπλού τρόπου OM3 OM4 MTP MPO καλώδιο μπαλωμάτων 8 12 24 πυρήνων

     
    8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO
     
    Καλώδιο κορμών ① MPO/MTP
    Καλώδια λουριών ② MPO/MTP
    Σκοινιά μπαλωμάτων ανεμιστήρων έξω 0.9mm ③ MPO/MTP
    ④ συνέλευση IP-σειρών MPO/MTP
    ⑤ σκοινιά μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας
    ⑥ MPO/MTP Loopback
    ⑦ σκοινιά μπαλωμάτων ΑΜ
    Κασέτες ⑧ MPO/MTP
    Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών ⑨ MPO/MTP
    8f 12f 24f Singlemode πολλαπλού τρόπου MPO/MTP στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC MPO
     

    Οι συνελεύσεις καλωδίων κορδελλών και κορμών DYS MPO/MTP mulitcore διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλο υψηλό περιβάλλον ινών, που μειώνει το δίκτυο στο stallation ή το χρόνο και το κόστος επανασχηματισμού.
    MTP/MPO χρησιμοποιείται για να διασυνδέσει τις κασέτες, επιτροπές, ή ο ανεμιστήρας outs, αυτό πρόσφερε στην ίνα typs σε χρησιμοποίηση εκδόσεων πυρήνων προτύπων 8, 12, 24, ή 48 συμπαγή και τραχιά microcables structre. Το συμπαγές καλώδιο βελτιστοποιεί cableway τη χρήση και βελτιώνει τη ροή αέρος.
    Αυτό το καλώδιο MPO/MTP είναι κατασκευή με τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα, οι χαμηλές εκδόσεις ελίτ απώλειας προσφέρονται, χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή εισαγωγή loww για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας όπου οι προϋπολογισμοί δύναμης είναι κρίσιμοι.

    ΕΦΑΡΜΟΓΗ

    Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων
    Δίκτυο πρόσβασης οπτικών συστημάτων
    Κανάλι ινών δικτύωσης χώρου αποθήκευσης
    Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας

    ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ

    100% προ-που ολοκληρώνεται και που εξετάζεται στο εργοστάσιο για να εξασφαλίσει απόδοση μεταφοράς
    Η γρήγορες διαμόρφωση και η δικτύωση, μειώνουν το χρόνο εγκαταστάσεων
    Υποστηρίξεις 40G και εφαρμογές δικτύων 100G
    Υλικό σακακιών: LSZH, OFNR, OFNP ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ
    Οι υποστηρίξεις μέχρι 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, προσαρμοσμένα προϊόντα είναι διαθέσιμες
     

    Παράμετροι προϊόντων
    Επίπεδο απόδοσης
    Πρότυπα
    Ελίτ
    Συνδετήρας
    Τρόπος
    Endface
    IL (ανώτατο) (DB)
    RL (λ.) (DB)
    IL (ανώτατο) (DB)
    RL (λ.) (DB)
    MPO/MTP
    SM
    12F/APC
    ≤0.70
    ≥60
    ≤0.35
    ≥60
    24F/APC
    ≤0.75
    ≥60
    ≤0.35
    ≥60
    48F/APC
    ≤0.75
    ≥60
     
     
    ΚΚ
    12F/PC
    ≤0.50
    ≥20
    ≤0.35
    ≥20
    24F/PC
    ≤0.50
    ≥20
    ≤0.35
    ≥20
    48F/PC
    ≤0.50
    ≥20
     
     
    LC/SC/FC/ST
    SM
    APC
    ≤0.30
    ≥60
    ≤0.10
    ≥60
    UPC
    ≤0.20
    ≥50
    ≤0.10
    ≥50
    ΚΚ
    PC
    ≤0.20
    ≥30
    ≤0.10
    ≥30

     
     

    Σημείωση:
    1.Test μήκος κύματος: Το SM@1310/1550nm, το MM@850/1300nm
    2.Standard προσαρμογή: GR-326, GR-1435.
     

    Μηχανικές ιδιότητες
    Στοιχείο
    Κριτήρια
    Προσαρμογή
    △IL μετά από 50 Matings
    MPO/MTP
    ≤0.3dB
    GR-1435
    △IL μετά από 500 Matings
    LC/SC/FC/ST
    ≤0.2dB
    IEC 61300-2-2
    Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (δυναμική)
    20*OD (διάμετρος καλωδίων)
    Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (στατική)
    15*OD (διάμετρος καλωδίων)

     
     

    Περιβαλλοντικές συνθήκες
    Στοιχείο
    Κριτήρια
    Προσαρμογή
    Θερμοκρασία λειτουργίας
    -40~60°C
    IEC 61753-1
    Θερμοκρασία αποθήκευσης
    -45~85°C

     
     

    Η επιχείρησή μας

    Η τεχνολογία οπτικών ινών Shenzhen DYS είναι κύρια επιχείρηση να αναπτυχθεί και τα κατασκευαστικά προηγμένα προϊόντα οπτικών ινών, κάνουν κυρίως τη οπτική ίνα το εσωτερικό και υπαίθριο καλώδιο, τον αδιάβροχο άλτη CPRI, τον άλτη MPO/MTP, τον τυποποιημένο άλτη οπτικών ινών και το θραύστη PLC. DYS κερδίζουν τον τιμητικό τίτλο της εθνικής επιχείρησης υψηλής τεχνολογίας από Shenzhen την κυβέρνηση το 2014.
    Με τα έτη εμπειρίας στη βιομηχανία οπτικών ινών, το εργοστάσιό μας είναι πλήρως εξοπλισμένο άνω των 3500 τετραγωνικών μέτρων και περισσότερων από 23 γραμμών παραγωγής μη σκόνης. Περίπου 200 καλά εκπαιδευμένοι προσωπικό και μηχανικοί συμβάλλουν στα υπερήφανα προϊόντα μας. Έχουμε 5 γραμμές παραγωγής για το καλώδιο οπτικών ινών, 2 γραμμές συνελεύσεων αλτών υψηλών προτύπων MPO/MTP, 8 γραμμές παραγωγής για τον τυποποιημένο άλτη και 8 γραμμές παραγωγής θραυστών PLC.
    Τα πιό προηγμένα εισαγόμενα γυαλίζοντας όργανα εξοπλισμού και δοκιμής επιτρέπουν τα προϊόντα μας έχουν την έξοχη ποιότητα, όπως η γυαλίζοντας μηχανή Senko, το παρεμβαλλόμετρο, η αυτόματα καθαρίζοντας μηχανή και OTDR, JGR και ούτω καθεξής.
    Τα όλα οπτικά προϊόντα μας είναι RoHS υποχωρητικό και αποκτηθείσα ISO9001, πιστοποίηση DYS επίσης ISO14001. Υψηλός μας - τα ποιοτικά προϊόντα και η σημαντική υπηρεσία κερδίζουν τον πελάτη από όλο τον κόσμο, η οπτική ίνα DYS κοιτάζει προς τα εμπρός για να συνεργαστεί με σας.
     

    FAQ

    1. Πόσοι του προσωπικού έχουμε;
    Απάντηση: Περίπου 200 καλά εκπαιδευμένοι προσωπικό και μηχανικοί.
    2. Πότε η επιχείρησή μας ιδρύεται;
    Απάντηση: Αρχίσαμε από το έτος 2008.
    3. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα μας;
    Απάντηση: DYS αφιερώνει να αναπτυχθεί, παραγωγή, μάρκετινγκ του καλωδίου οπτικών ινών,
    Εσωτερικό/υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων, θραύστης, προσαρμοστής, εξασθενητής, και ούτω καθεξής.
    4. Ποια είναι η περιοχή του εργοστασίου;
    Πάνω από 3500 τετραγωνικά μέτρα
    Περισσότερες από 18 γραμμές παραγωγών μη σκόνης στο σύνολο
    4 γραμμές παραγωγής για το καλώδιο οπτικών ινών
    2 γραμμές συνελεύσεων αλτών υψηλών προτύπων MPO/MTP
    8 γραμμές παραγωγής για τυποποιημένο Jumpe
    4 γραμμές παραγωγής PLC Pplitter
    5. Ποιο πιστοποιητικό έχουμε;
    Απάντηση: ISO 9001: 2008, RoSH, CPR, CE, UL, υψηλή και νέα επιχείρηση Certficate τεχνολογίας.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)