90 καμμμένοι βαθμός συνδετήρες οπτικών ινών LC, έγκριση RoHS σκοινιού μπαλωμάτων Uniboot

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: 90 καμμμένο βαθμός LC Uniboot
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000/εβδομάδα

Λεπτομερής ενημέρωση

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων LC uniboot Απώλεια Inserion: IL<0.25dB
Τύπος σύνδεσης: 90 καμμμένο βαθμός LC Uniboot Τύπος Fiber: Singlemode, πολλαπλού τρόπου
επιστροφή απώλεια: ≥50dB (PC/UPC) ≥60dB (APC) Λειτουργούντα Temp: -40 έως +85 βαθμός
Certifaction: RoHS, ISO9001

Περιγραφή προϊόντων

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας αποτελείται από σκοινί single-mode ή πολλαπλού τρόπου ινών και δύο συνδετήρες, ένας σε κάθε τέλος. Είναι διαθέσιμο και στον ενιαίο τρόπο και στις πολλαπλού τρόπου εκδόσεις, έρχεται με κεραμικό ferrule zirconia με το προ-γυαλισμένο UPC ή APC.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Μονοκατευθυντικές ή διπλές ή πολυ συνελεύσεις ινών
Μετώπη ή ολομέλεια που εκτιμώνται, καλώδια LSZH και RoHS διαθέσιμα
Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, UPC, και APC
Καλή συσκευασία, ανταγωνιστικές τιμές και πολύ γρήγορη παράδοση
100% η εξέταση καθαρισμού IEC ANC δοκιμής γεωμετρίας είναι διαθέσιμη
Η υπηρεσία cOem είναι avaibable

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, IEC, TIA/EIA, Telcordia υποχωρητικό
Μήκη καλωδίων οπτικών ινών συνήθειας και χρώματα σακακιών
Διάφορα τύποι ινών και μήκη κύματος, χαρακτηριστικά 9/125 ενιαία τρόπος, 50/125 πολλαπλού τρόπου και 62.5/125 πολλαπλού τρόπου
0.9 / 1.8/2,0/3,0/εξωτερικών διαμέτρων χιλ. καλωδίων οπτικών ινών

 

 

Εφαρμογές

1.Access δίκτυο

2.Telecom/CATV συστήματα

3.FTTx

 

90 καμμμένοι βαθμός συνδετήρες οπτικών ινών LC, έγκριση RoHS σκοινιού μπαλωμάτων Uniboot

 

ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ


 

Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
Πολωνικά UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.30dB ≤0.20dB ≤0.20dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥60dB ≥30dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1310nm
Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+60℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45℃~+85℃
Πυρίμαχος IEC 60794-2-30
Πρότυπο-υποχωρητικός ROHS, IEC ΚΑΙ GR-326

 

Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
Πολλαπλού τρόπου: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5/125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
Εμπορικό σήμα ινών YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
Συνδετήρας SC/PC, SC/APC, LC/PC, LC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, E2000/PC, E2000/APC, MU/PC, MTRJ/Female, MTRJ/Male, MPO/MTP, DIN/PC, SMA/PC, D4/PC
Τύπος σκοινιού Simplex, διπλό
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.8mm, 3.0mmm, 4.1mm
Σακάκι καλωδίων PVC, OFNR, LSZH, OFNP
μήκος (Μ) 0.5m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m… που προσαρμόζεται