SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

9/125 Singlemode MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών OS2 - ίνα 12

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    9/125 Singlemode MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών OS2 - ίνα 12

    Κίνα 9/125 Singlemode MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών OS2 - ίνα 12 προμηθευτής
    9/125 Singlemode MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών OS2 - ίνα 12 προμηθευτής 9/125 Singlemode MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών OS2 - ίνα 12 προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: MTP/MPO (apc)

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: χαρτοκιβώτιο
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
    Αριθμός Μοντέλου:: MTP OM3 Τύπος συνδετήρων:: MTP
    Αρίθμηση ινών συνδετήρων:: 8, 12, 24 Διάρκεια:: 500 matings
    Απώλεια εισαγωγής:: <0> Εμπορικό σήμα ινών:: Corning, OFS, YOFC

    12 ίνα 40GbE, 40GBASE-SR4, άλτης Aqua MTP ολομέλειας OM3/OM4

     

     

     

    οι άλτες mtp/MPO χρησιμοποιούνται για να διασχίσουν συνδέουν τους κορμούς MPO με την ενεργό ηλεκτρονική, άλλοι κορμοί MPO, ή επεκτείνουν τις σπονδυλικές στήλες MPO. Χαρακτηρίζουν 12 την ίνα, στρογγυλό εκτιμημένο ολομέλεια καλώδιο 3.0mm με τα εσωτερικά μέλη δύναμης νημάτων aramid. Η πολικότητα μπορεί να μεταστραφεί εύκολα από τη μέθοδο Α στη μέθοδο Β στον τομέα στα δευτερόλεπτα χωρίς οποιαδήποτε εργαλεία.
    Οι αναίσθητες ίνες κάμψεων είναι τυποποιημένες σε όλους τους άλτες MTP/MPO.
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
    Το FOnetworks προσφέρει μια εκτενή γραμμή προϊόντων MTP το /MPO multifiber για:
    • Κέντρα δεδομένων
    • Δίκτυα Telco
    • OM3, OM4 ΚΑΙ SM
    • OM3 και OM4 μπορεί να υποστηρίξει 40GBASE-SR4 και 100GBASE-SR10 στα παράλληλα οπτικά δίκτυα
    • Αντιφατικός συνδετήρας MPO για τις γρήγορες συνδέσεις οπτικών ινών
    • Υψηλή πυκνότητα για τις χαμηλότερες δαπάνες εγκαταστάσεων
    • 100% που εξετάζεται σύμφωνα με TIA/EIA τυποποιημένο FOTP 171 αναθεώρηση Α, μέθοδος Α1 για τις πολλαπλού τρόπου ίνες
    • Ταχύτητα: 10Gbps, 40Gbps, 100 GBP
    • Εξουσιοδότηση: Ένα έτος
    • σακάκι ολομέλειας 3mm στρογγυλό
    • Mpo-12
    • QSFP+ σε QSFP+
    • Αντιστρέψιμα 40 patchcords συναυλιών MPO μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να κατευθύνουν συνδέουν λιμένας στο λιμένα 8 τη διασταύρωση ινών.
    • Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε με τους διακόπτες από Arista, μπροκάρ, τη Cisco, ιουνίπερος, Huawei και άλλα
    • Broadband/CATV δίκτυα
    • Παράλληλοι οπτικοί συσκευές αποστολής σημάτων και δέκτες

    9/125 Singlemode MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών OS2 - ίνα 129/125 Singlemode MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων ινών OS2 - ίνα 12

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)