9/125 θραύστης οπτικής ίνας PLC τύπων um SMF-28e με το ΠΑΡΆΘΥΡΟ ABS (0.9, 2.0, 3.0mm)

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: 1*32
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs 1 packign ή προσαρμοσμένο
Χρόνος παράδοσης: 2days
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Περιγραφή προϊόντων

9/125 θραύστης οπτικής ίνας PLC τύπων um SMF-28e με το ΠΑΡΆΘΥΡΟ ABS (0,9, 2,0, 3.0mm)

Θραύστης οπτικής ίνας PLC (1 * 32, 1×16, 2 × 4, 2 × 64) με το ΚΙΒΏΤΙΟ ABS (0,9, 2,0, 3.0mm)

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

Εμπορικό σήμα: DYS

Πρότυπος αριθμός: Υψηλή σταθερότητα χαμηλό PDL 1490nm

Επιστροφής απώλεια (DB): UPC: 50 APC: 60

Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C): - 40~85

Τύπος συνδετήρων: FC, SC.ST, LC, MU

Θραύστης οπτικών ινών PLC

Εφαρμογές

·Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

·Τοπικό δίκτυο πρόσβασης

·Σύστημα CATV

·Τοπικό LAN

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

·Χαμηλή υπερβολική απώλεια και υψηλό perforance

·Υψηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης vaule

·Προσαρμοσμένες συσκευασία και διαμόρφωση

·Συμμόρφωση GR-1221 και GR-1209 Tcordial

 

Προδιαγραφές

Τύπος

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

Τύπος ινών

το 9/125 um SMF-28e ή ο πελάτης διορίζει

Λειτουργούν μήκος κύματος (NM)

1260~1650

Απώλεια εισαγωγής (DB)

Χαρακτηριστικός

3.6

6.8

10.0

13.0

16.0

19.5

4.0

7.0

10.5

13.5

16.5

20.5

(P/S) Max

3.8/
4.0

7.1/
7.3

10.2/
10.5

13.5/
13.7

16.5/
16.8

20.5/
21.0

4.1/
4.3

7.4/
7.6

10.8/
11.0

14.3
το /14.5

17.3/
17.5

20.7/
21.5

Ομοιομορφία απώλειας (DB) - Max

0,6

0,6

0,8

1.2

1.5

2.5

0,8

0,8

1.5

2.0

2.5

2.5

Polariation

Εξαρτώμενη απώλεια (DB) - Max

0,15

0,15

0,25

0,3

0,3

0,3

0,2

0,2

0,3

0,4

0,4

0,4

Διάσταση (WxHxL) (χιλ.)

Κορδέλλα/γυμνή ίνα

4×4
×40

4×4
×40

4×4
×40

4x7
x50

4x7
x50

4x12
x60

4×4

×50

4×4
×50

4×4
×50

4x7
x60

4x7
x60

4x12
x60

Διάσταση (WxHxL) (χιλ.)

ΚΙΒΩΤΙΟ ABS (0,9, 2,0, 3.0mm)

100x80x10

120x80x18

141x114x18

100x80x10

120x80x18

141x114x18

Κατευθυντικότητα (DB) - λ.

55

Επιστροφής απώλεια (DB) - λ.

UPC: 50 APC: 60

Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃)

-40~85

Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃)

-40~85

Τύπος συνδετήρων

FC, SC.ST, LC, MU .....

1. Μετρημένος στη θερμοκρασία δωματίου και αποκλείει την απώλεια συνδετήρων.
2. Για τις συσκευές με τους συνδετήρες, η απώλεια εισαγωγής θα είναι 0.3dB υψηλότερο.

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.