SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL

Κίνα CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL προμηθευτής
CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL προμηθευτής CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL προμηθευτής CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: ΥΠΑΊΘΡΙΟ ΣΚΟΙΝΊ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ CPRI

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων CPRI Απώλεια Inserion: IL<0.2dB
Τύπος σύνδεσης: CPRI, LC Τύπος Fiber: OS2, OM1, OM2, OM3
Μέγεθος σακακιών καλωδίων: 7.0mm, 4.5mm Λειτουργούντα Temp: -40 έως +85 βαθμός
Certifaction: RoHS, ISO9001

 

CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL

 

1. Χαρακτηριστικό γνώρισμα:CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL

     1> FTTA, σταθμός βάσης WiMax, υπαίθρια εφαρμογή CATV

     2> προαιρετική διάμετρος: 4.8mm, 7.0mm ή προσαρμοσμένος

     3> προαιρετικό σακάκι: LSZH, PE., θωρακισμένο ή μη θωρακισμένο

     Αδιάβροχη προστασία 4> IP67

                                           

   

 

CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL

 

 

 

      2. Σχεδιασμός:  

       

 

ΣΤΟΙΧΕΙΟ

Περιγραφή

Q'TY

 

1

2Core εσωτερικό/υπαίθριο καλώδιο ινών

      1 PC

 

2

Ξεσπήστε εξαρτήσεις

2 PC

 

3

θωρακισμένος σωλήνας 3.0mm

4 PC

 

4

LC μπότα

4 PC

 

5

LC διπλοί συνδετήρες

2 PC

 
 

6

Διπλό μπλε συνδετήρων LC/UPC SM

2 PC

 

                       

      3. Απόδοση συνελεύσεων:

 

Στοιχείο

Στοιχεία

Απώλεια εισαγωγής

≤0.2dB

Επιστροφής απώλεια

SM/UPC≥55dB, SM/APC≥65dB, MM≥35dB

Μηχανική ζωή

500cycles

Θερμοκρασία εργασίας

-40°C~+70°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40°C~+70°C

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-10°C~+50°C

Επίπεδο προστασίας

IP67

Εκτατά στοιχεία

Εκτατός μεταξύ της σύνδεσης και της ίνας cable≥100N

Επικύρωση

Συναντηθείτε με RoHS

 

 

 

         4. Προδιαγραφή καλωδίων:

Στοιχείο

Στοιχεία

ίνα

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Μέλος έντασης

Aramid Kevlar, θωρακισμένος σωλήνας

Μέγιστη μείωση

SM: ≤0.34dB/km σε 1310nm, ≤0.20dB/km σε 1550nm

ΚΚ: ≤0.60dB/km σε 1300nm, ≤2.3dB/km σε 850nm

Εκτατή αντίσταση (βραχυπρόθεσμη)

500N (καμία θραύση)

Αντίσταση συντριβής (βραχυπρόθεσμη/μακροπρόθεσμη)

1000N/100mm

να φλέγω την καθυστέρηση

IEC 60332-3

Θερμοκρασία

-40~+70°C

Uvioresistant

ΠΕΡΑΣΜΑ

Επικύρωση

Συναντηθείτε με RoHS &UL

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)