CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS UL Certifaction

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: ΥΠΑΊΘΡΙΟ ΣΚΟΙΝΊ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ CPRI
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union

Λεπτομερής ενημέρωση

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων CPRI Απώλεια Inserion: IL<0.2dB
Τύπος σύνδεσης: CPRI, LC Τύπος Fiber: OS2, OM1, OM2, OM3
Μέγεθος σακακιών καλωδίων: 7.0mm, 4.5mm Λειτουργούντα Temp: -40 έως +85 βαθμός
Certifaction: RoHS, ISO9001

Περιγραφή προϊόντων

 

CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS, UL

 

1. Χαρακτηριστικό γνώρισμα:CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS UL Certifaction

     1> FTTA, σταθμός βάσης WiMax, υπαίθρια εφαρμογή CATV

     2> προαιρετική διάμετρος: 4.8mm, 7.0mm ή προσαρμοσμένος

     3> προαιρετικό σακάκι: LSZH, PE., θωρακισμένο ή μη θωρακισμένο

     Αδιάβροχη προστασία 4> IP67

                                           

   

 

CPRI - υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών FTTA με RoHS UL Certifaction

 

 

 

      2. Σχεδιασμός:  

       

 

ΣΤΟΙΧΕΙΟ

Περιγραφή

Q'TY

 

1

2Core εσωτερικό/υπαίθριο καλώδιο ινών

      1 PC

 

2

Ξεσπήστε εξαρτήσεις

2 PC

 

3

θωρακισμένος σωλήνας 3.0mm

4 PC

 

4

LC μπότα

4 PC

 

5

LC διπλοί συνδετήρες

2 PC

 
 

6

Διπλό μπλε συνδετήρων LC/UPC SM

2 PC

 

                       

      3. Απόδοση συνελεύσεων:

 

Στοιχείο

Στοιχεία

Απώλεια εισαγωγής

≤0.2dB

Επιστροφής απώλεια

SM/UPC≥55dB, SM/APC≥65dB, MM≥35dB

Μηχανική ζωή

500cycles

Θερμοκρασία εργασίας

-40°C~+70°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40°C~+70°C

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-10°C~+50°C

Επίπεδο προστασίας

IP67

Εκτατά στοιχεία

Εκτατός μεταξύ της σύνδεσης και της ίνας cable≥100N

Επικύρωση

Συναντηθείτε με RoHS

 

 

 

         4. Προδιαγραφή καλωδίων:

Στοιχείο

Στοιχεία

ίνα

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Μέλος έντασης

Aramid Kevlar, θωρακισμένος σωλήνας

Μέγιστη μείωση

SM: ≤0.34dB/km σε 1310nm, ≤0.20dB/km σε 1550nm

ΚΚ: ≤0.60dB/km σε 1300nm, ≤2.3dB/km σε 850nm

Εκτατή αντίσταση (βραχυπρόθεσμη)

500N (καμία θραύση)

Αντίσταση συντριβής (βραχυπρόθεσμη/μακροπρόθεσμη)

1000N/100mm

να φλέγω την καθυστέρηση

IEC 60332-3

Θερμοκρασία

-40~+70°C

Uvioresistant

ΠΕΡΑΣΜΑ

Επικύρωση

Συναντηθείτε με RoHS &UL