SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc

Κίνα Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc προμηθευτής
Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc προμηθευτής Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc προμηθευτής Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: Lc-LC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θέση προέλευσης: : Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
Πρότυπος αριθμός: : Lc-LC Μέγεθος καλωδίων: : 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Μήκος: : Προσαρμογή Certifaction: : ISO9001, ROHS

Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc

 

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
  • Πρότυπος αριθμός: Lc-LC
  • Τύπος ινών: SM, ΚΚ
  • Χρώμα: Κίτρινος, πορτοκαλής, μπλε, μαύρος, πράσινος…
  • Μήκος: Προσαρμόστε
  • Μέγεθος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
  • Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, OFS, Corning
  • Σακάκι: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
  • Certifaction: ISO9001, ROHS

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

1.Price-ανταγωνιστικός

2.Low απώλεια εισαγωγής & PDL

3.Factory-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος

4.Fiber επιλογές: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda

5.Connector επιλογές: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

6.Polishing επιλογές: PC/UPC/APC

7.Feature συνδετήρας με κεραμικά Ferrules

 

Εφαρμογές

1.Access δίκτυο

2.Telecom/CATV συστήματα

3.FTTx

 

Προδιαγραφές

Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Τύπος ινών SM (G.652/G.657A) ΚΚ (OM1/OM2/OM3)
Υλικά σακακιών LSZH/OFNR/PVC
Τύπος συνδετήρων SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000
Ferrule υλικά Κεραμικός
Εξεταστικά μήκη κύματος 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Εισαγωγή Losss (DB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB
(PC/UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC/UPC)
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord
Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ) -10~ + 70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ) -40 ~ +85
Συσκευασία 1unit/bag
*All οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες.

Προσαρμόστε τους ενιαίους άλτες ινών τρόπου μήκους, σκοινί μπαλωμάτων ινών Lc Lc

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)