Διπλός Singlemode προσαρμοστής οπτικών ινών Sc/UPC για τα οπτικά δίκτυα

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: guangdong Κίνα
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: sc/upc
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: 1 US
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000/εβδομάδα

Λεπτομερής ενημέρωση

Αριθμός Μοντέλου:: sc/upc Απώλεια Inserion::: IL<0.2dB
ανθεκτικότητα: 1000 φορά matings

Περιγραφή προϊόντων

Διπλός Singlemode προσαρμοστής οπτικών ινών Sc/UPC για τα οπτικά δίκτυα

 

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:                                                                                                                

 

Πρότυπος αριθμός: SC/UPC 

 

Απώλεια Inserion: IL<0>

 

Διάρκεια: 1000 χρονικά matings

 

Εφαρμογή:                                                                                                                  

 

Σύστημα CATV

Τηλεπικοινωνίες
Οπτικά δίκτυα
Όργανα δοκιμής/μέτρησης
Ίνα στο σπίτι

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:                                                                                                                       

 

Καλή επανάληψη

Καλό changeability

Καλή σταθεροποίηση θερμοκρασίας.
Υψηλός φορετός.

υψηλή ακρίβεια μεγέθους

 

Διπλός Singlemode προσαρμοστής οπτικών ινών Sc/UPC για τα οπτικά δίκτυα

Προδιαγραφή:                                                                                                               

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών της οπτικής ίνας DYS pdoduce οι τύποι FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc κ.λπ. Η περιεκτική κατασκευή του συνδετήρα, της καλής και χαμηλής απώλειας εισαγωγής και των υψηλών returnloss μπορεί οι απαιτήσεις γρήγορα, ακριβείς, lastingand σταθερή σύνδεση στα διαφορετικά περιβάλλοντα!

 

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

Απώλεια εισαγωγής

<0>

Το βούλωμα και αποσυνδέει τη δύναμη

200-600 (g/f)

Διάρκεια

συνδέστε και αποσυνδέστε 1000times

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40+85

 

ΔΙΑΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ

Υλικό κατοικίας

Υλικό μανικιών

Κανάλι

Εφαρμογή

Νικέλινος ορείχαλκος

Zirconia

Simplex

SC/PC

 

χαλκός

διπλός

SC/APC

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:                                                                                             
DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.