SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

Ελίτ - ενιαίο PC στίλβωση συνελεύσεων καλωδίων ανεμιστήρων τρόπου Sc MPO/MTP έξω

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Ελίτ - ενιαίο PC στίλβωση συνελεύσεων καλωδίων ανεμιστήρων τρόπου Sc MPO/MTP έξω

    Κίνα Ελίτ - ενιαίο PC στίλβωση συνελεύσεων καλωδίων ανεμιστήρων τρόπου Sc MPO/MTP έξω προμηθευτής
    Ελίτ - ενιαίο PC στίλβωση συνελεύσεων καλωδίων ανεμιστήρων τρόπου Sc MPO/MTP έξω προμηθευτής Ελίτ - ενιαίο PC στίλβωση συνελεύσεων καλωδίων ανεμιστήρων τρόπου Sc MPO/MTP έξω προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Mpo/mtp-Sc

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: 1 USD
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Ελίτ - ενιαίο PC στίλβωση συνελεύσεων καλωδίων ανεμιστήρων τρόπου Sc MPO/MTP έξω

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
    • Πρότυπος αριθμός: MPO-SC SM
    • Τύπος συνδετήρων: MTP/MPO SC/UPC
    • Αρίθμηση ινών συνδετήρων: 8, 12, 24
    • Στίλβωση: PC,
    • Χρώμα κατοικίας: SM (τυποποιημένος πράσινος, ελίτ κίτρινη) ΚΚ (τυποποιημένο μπεζ, aqua ελίτ)
    • Απώλεια εισαγωγής: <0>
    • Διάρκεια: 500 Matings
    • Εξωτερικό υλικό σακακιών: LSZH, PVC, OFNR, OFNP
    • Εμπορικό σήμα ινών: Corning, OFS, YOFC

    Συσκευασία & παράδοση

    Λεπτομέρειες συσκευασίας: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες

     

    Προδιαγραφές:

     

    tem

    SM

    ΚΚ

    Απώλεια εισαγωγής

    ≤0.5dB

    Επιστροφής απώλεια

    ≧45dB

    ≤20dB

    Επανάληψη

    <>

    Διάρκεια

    ≧1000matings

    Δύναμη Tensite

    ≧10Kg

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    -40 σε +80℃

     

    Ελίτ - ενιαίο PC στίλβωση συνελεύσεων καλωδίων ανεμιστήρων τρόπου Sc MPO/MTP έξω

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    Νέα μικροσκοπική ενότητα ξεμπλοκαρίσματος – διάστημα αποταμίευσης μέσα στην επιδιόρθωση της διοικητικής περιοχής ο ίδιος χρόνος που παρέχει τη γερή και ασφαλή μετάβαση μεταξύ του καλωδίου και των ουρών

    Θηλυκοί συνδετήρες MTP/MPO για την άμεση σύνδεση στον πομποδέκτη QSFP+

    4 X 2mm διαθέσιμο βελτιωμένος ράφι έκδοσης Uniboot DX ουρών που επιδιορθώνει τη διαχείριση

    OM3, OM4, OS1/2, εκδόσεις ινών

    μπάλωμα 4.5mm 3mm OD εκδόσεις MicroCable κορμών OD

    LSZH, OFNP, επιλογή τύπων σακακιών καλωδίων OFNR

    Που ολοκληρώνεται εργοστάσιο και δοκιμασμένο

    Βελτιστοποιημένη απόδοση - η χαμηλή ελίτ απώλειας MPO/MTP και οι ιδιαίτεροι συνδετήρες ασφαλίστρου LC και η ίνα OM4 βεβαιώνουν τις χαμηλές απώλειες εισαγωγής και τις ποινικές ρήτρες δύναμης στο σφιχτό περιβάλλον δικτύων υψηλής ταχύτητας προϋπολογισμών δύναμης

    Το γρήγορο εργοστάσιο επέκτασης ολοκλήρωσε το μορφωματικό σύστημα κερδίζει χρόνο εγκαταστάσεων και επανασχηματισμού κατά τη διάρκεια των κινήσεων, των αγγελιών και των αλλαγών

    Η αξιοπιστία 100% εξέτασε - συνδυασμός υψηλού - τα ποιοτικά τμήματα και ο ποιοτικός έλεγχος κατασκευής εγγυάται το προϊόν στα υψηλότερα πρότυπα

     

    Εφαρμογή:

    Υποδομή κέντρων δεδομένων

    Παράλληλη οπτική

    Δίκτυα το (SAN) χώρου αποθήκευσης

    40GBASE-SR4 στις συνδέσεις 4x10GBASE-SR

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)