SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ίνες διαίρεσης

FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16

Κίνα FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16 προμηθευτής
FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16 προμηθευτής FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16 προμηθευτής FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16 προμηθευτής FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16 προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: FC/APC θραύστης

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

  • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
  • Πρότυπος αριθμός: 1x16 PLC
  • Τύπος ινών: το 9/125 um SMF-28e ή ο πελάτης διορίζει
  • Συνδετήρας: FC, SC, LC, ST
  • Ferrule στίλβωση: APC, UPC, PC
  • Χωρίζοντας αναλογία: 1*2, 1*8, 1*16, 1*32, 2*16, 2*32, 2*64…
  • Διάμετρος ινών: γυμνή ίνα, 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
  • Λειτουργούν μήκος κύματος (NM): 1260-1650
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃ - 85℃
  • Certifaction: ISO9001, ROHS

 

Περιγραφή του θραύστη PLC:

 

Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος στην επίπεδες τεχνολογία και την ακρίβεια κυκλωμάτων Lightwave ευθυγραμμίζοντας τη διαδικασία, μπορεί να διαιρέσει μια ενιαία/διπλή οπτική εισαγωγή σε πολλαπλάσια οπτικά αποτελέσματα ομοιόμορφα και είναι δειγμένο 1xN ή 2xN. Ο θραύστης PLC εφαρμόζεται στις επεκτάσεις FTTX, τα δίκτυα PON, τις συνδέσεις CATV και τη διανομή οπτικών σημάτων αυτήν την περίοδο. Ο θραύστης PLC του Siemax προσφέρει την ανώτερη οπτική απόδοση, υψηλή σταθερότητα και η υψηλή αξιοπιστία, καλύπτει τις διάφορες απαιτήσεις εφαρμογής στα διαφορετικά περιβάλλοντα.

 

Εφαρμογή:

 

1. Δίκτυα FTTX

2. Δίκτυα PON

3. Συνδέσεις CATV

4. Μετάδοση στοιχείων

 

Τύποι:

 

1. Βασικός θραύστης PLC τύπων

2. Θραύστης PLC τύπων SFF

Fan-out 3. 900um θραύστης PLC τύπων

4. Ενότητα θραυστών PLC τύπων κασετών

5. Ενότητα θραυστών PLC τύπων ραφιών

6. Ενότητα θραυστών PLC συνελεύσεων δίσκων

7. Το επίπεδο γρήγορος-συνδέει την ενότητα θραυστών PLC τύπων λήξης

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

2. Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

3. Ευρύ μήκος κύματος λειτουργίας

4. Ευρεία θερμοκρασία λειτουργίας

5. Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

6. Συμμόρφωση GR-1209 και GR-1221 Telcordia

7. Συμμόρφωση YD/T 2000.1-2009 (TLC συμμόρφωση πιστοποιητικών προϊόντων)

 

FC/APC οπτική ίνα ROHS Certifaction συζευκτήρων PLC τρόπων συνδετήρων 1x16

 

 

Προδιαγραφή:

 

Παράμετρος Μονάδα 1×2 1×4 1×6 1×8 1×12 1×16 1×32 1×64
  Βαθμός ασφαλίστρου
Απώλεια εισαγωγής σε 23°C Τύπος. DB 3.9 6.8 9.3 10.0 12.1 13.2 16.5 20.0
Max DB 4.0 7.0 9.6 10.4 12.6 13.5 16.8 20.5
Ομοιομορφία καναλιών Max DB 0,6 0,8 1.0 1.0 1.6 1.6 1.6 2.0
PDL Τύπος. DB 0,1 0,1 0,1 0,1 0,2 0,2 0,2 0,2
Max DB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
  Τυποποιημένος βαθμός
Απώλεια εισαγωγής σε 23°C Τύπος. DB 4.0 7.0 9.5 10.4 12.4 13.6 17.0 20.5
Max DB 4.2 7.3 10.0 10.6 12.8 13.8 17.1 20.8
Ομοιομορφία καναλιών Max DB 0,6 0,8 1.0 1.0 1.0 1.4 1.6 2.0
PDL Τύπος. DB 0,1 0,1 0,1 0,1 0,2 0,2 0,2 0,3
Max DB 0,2 0,3 0,3 0,2 0,3 0,3 0,3 0,5
Επιστροφής απώλεια Λ. DB 55 () βαθμού ασφαλίστρου/50 (τυποποιημένος βαθμός)
Κατευθυντικότητα Λ. DB 55
Μήκος κύματος λειτουργίας NM 1260~1650
Θερμοκρασία λειτουργίας °C -4-~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -4-~+85
Τύπος ινών - G.657A ή προσαρμοσμένος

 

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)