SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντασυνδέσεις οπτικών ινών

FC συνδετήρες 2.0 οπτικών ινών PC δεσμευτικό κεφάλι για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    FC συνδετήρες 2.0 οπτικών ινών PC δεσμευτικό κεφάλι για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ

    Κίνα FC συνδετήρες 2.0 οπτικών ινών PC δεσμευτικό κεφάλι για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ προμηθευτής
    FC συνδετήρες 2.0 οπτικών ινών PC δεσμευτικό κεφάλι για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ προμηθευτής FC συνδετήρες 2.0 οπτικών ινών PC δεσμευτικό κεφάλι για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Δεσμευτικό κεφάλι Connector: FC
    εφαρμογή: ΤΟΠΙΚΌ LAN/ΩΧΡΌΣ λειτουργία: Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
    Συμβατό: NTT πρότυπα Χαρακτηριστικό γνώρισμα: υψηλή πυκνότητα

    FC συνδετήρες 2,0 οπτικών ινών PC δεσμευτικό κεφάλι για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ

     

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

     

    Τύπος προϊόντων: Συνδετήρας οπτικών ινών

    Θέση προέλευσης: Κίνα

    Διαμορφώστε το αριθ.: FC συνδετήρες

    Όροι τιμών: ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF

    Όροι πληρωμής: L/C, D/P, T/T

    Συσκευασία: πλαστική τσάντα

    Ελάχιστη διαταγή: 500

    Χρόνος παράδοσης: 5 ημέρες

    Εμπορικό σήμα: DYS

     

     

    Εφαρμογή

     

    1.CATV

    2.LAN & ΩΧΡΟΣ

    3.Network

    4.Broadband

    5.FTTH

    6.Telecommunication

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

     

    1.Single τρόπος και πολλαπλού τρόπου

    2.Zirconia μανίκια ή μανίκια χαλκού φωσφόρων

    3.NTT τυποποιημένο συμβατό σύστημα

    4.Available χωρίς φλάντζες ή με τη φλάντζα για το ντούμπλεξ, που σώζει το διάστημα επιτροπής

    5. Η υψηλή πυκνότητα SC2 8Port για την επιτροπή μπαλωμάτων τοποθετεί τις εφαρμογές

    6. Ανταποκριθείτε σε JIS5974 και bellcore τα πρότυπα GR-326

    7. Υποχωρητικός με IEC874-14 & IEC874-19

    8.All μέρη υποχωρητικά με ROHS

     

     

    Προδιαγραφές

     

    Στοιχείο                   Ενιαίος τρόπος                       Πολλαπλού τρόπου
    απώλεια εισαγωγής                         ≤0.2dB                         ≤0.3dB
    δοκιμή ένθετο-τραβήγματος                                                   1000 φορές
    λειτουργούσα θερμοκρασία                                                 -40℃~85℃
    κεραμική ferrule προδιαγραφή 125.5um concentricity αποκλίσεις: ≤1um 127um concentricity αποκλίσεις: ≤3um
    κατάλληλη ίνα                9/125um     50/125um, 62.5/125um

    FC συνδετήρες 2.0 οπτικών ινών PC δεσμευτικό κεφάλι για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ

    FC συνδετήρες 2.0 οπτικών ινών PC δεσμευτικό κεφάλι για το τοπικό LAN/ΩΧΡΌΣ

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)