SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο

    Κίνα FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο προμηθευτής
    FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο προμηθευτής FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο προμηθευτής FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Τράβηγμα του ματιού
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Patch Cord Καλώδιο: PVC, LSZH, OFNP
    εφαρμογή: Σύστημα CATV Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Υψηλή επιστροφής απώλεια
    Πιστοποιητικό: ISO9001

    FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
    • Τύπος ινών: Singlemode9/125
    • Απώλεια Inserion: <0>
    • Επιστροφής απώλεια: >45db
    • Certifaction: ISO9001, ROHS
    • Διάμετρος: 7.0mm
    • Χρώμα καλωδίων: Μαύρος

    Εφαρμογή:

    Ίνα--ο-κεραία το (FTTA)


    Ο αργότερα και τα συστήματα κινητής επικοινωνίας επόμενης γενιάς (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, κ.λπ.) επεκτείνουν τους τροφοδότες οπτικών ινών για να συνδέσουν το σταθμό βάσης με τη μακρινή μονάδα στον ιστό κεραιών.

     

    Αυτοματοποίηση και βιομηχανική τηλεγράφηση

     

     παρέχει την υψηλότερη αξιοπιστία και τη λειτουργούσα ασφάλεια. Το δυναμωμένο σχέδιο παρέχει την υψηλότερη μηχανική και θερμική ευρωστία που κρατά τις γραμμές στοιχείων ζωντανές ακόμη και σε περίπτωση
    κλονισμός, ισχυρότερη δόνηση, ή τυχαία κακή χρήση.

     

    Συστήματα παρακολούθησης

     

    Οι κατασκευαστές κάμερων ασφαλείας επιλέγουν τους συνδετήρες ODC για το συμπαγές μέγεθος και το γερό σχέδιό του. Οι συνελεύσεις ODC είναι εύκολο να εγκατασταθούν ακόμη και στις περιοχές δύσκολες να έχουν πρόσβαση και να παρέχουν στην υψηλότερη ασφάλεια εγκαταστάσεων.

     

    Ναυτικό και κτήριο σκαφών

     

    Η υψηλή αντίσταση διάβρωσης έπεισε και τους ναυτικούς και αστικούς οικοδόμους σκαφών για να χρησιμοποιήσει τις συνελεύσεις ODC για τα επί του σκάφους συστήματα επικοινωνιών. Οι νικέλινοι συνδετήρες αντιστέκονται τα υγρά και αλμυρά περιβάλλοντα και εγγυώνται τους χρόνους ζωής 20 ετών και πέρα.

     

    Ραδιοφωνική μετάδοση

     

    προσφέρει μια σειρά των κινητών συστημάτων τηλεγράφησης και των συνελεύσεων ODC για τις προσωρινές εγκαταστάσεις καλωδίων
    απαιτημένος για τη ραδιοφωνική αναμετάδοση των αθλητικών εκδηλώσεων, του αυτοκινήτου που συναγωνίζονται, etc.and για τις προσωρινές συνδέσεις σε περίπτωση φυσικών κινδύνων.

     

    Κύρια χαρακτηριστικά

     

    1• Γερός συνδετήρας οπτικών ινών για 2 και 4 κανάλια με το βιδωμένο μηχανισμό ζευγαρώματος

     

    2• IP68 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, και προστασία της EMI

     

    3• Υψηλός κλονισμός, δόνηση, και μηχανική αντίσταση

     

    4• Ευρεία σειρά θερμοκρασίας και ευρύ φάσμα των εσωτερικών και υπαίθριων καλωδίων

     

    5• Εύκολη, αξιόπιστη και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση

     

     

    Προδιαγραφές

     

      SM ΚΚ
    Απώλεια εισαγωγής <> <>
    Επιστροφής απώλεια >=50DB (PC), >=55DB (UPC), >=65DB (APC) >=20dB (PC)
    Επανάληψη <>  
    Εκτατή δύναμη 100N (10kg) για FC  
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 έως +85 -40 έως +85

    FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο

    FC Singlemode τραβώντας σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών ματιών, ντούμπλεξ, με ROHS.100% δοκιμασμένο

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)