Καλώδιο οπτικών ινών γύρω από το simplex και το ντούμπλεξ πλεξίδων καλωδίων πτώσης FTTH SC/APC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: SC/APC πλεξίδα
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με customer&#39 αίτημα του s
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Τύπος Fiber: simplex και ντούμπλεξ Application: FTTH FTTB FTTX Network
Connector type: PC/UPC/APC Length: Customized
Απώλεια εισαγωγής: &lt 0.2dB Product name: Fiber Optic Patch Cord

Περιγραφή προϊόντων

Καλώδιο οπτικών ινών γύρω από την πλεξίδα καλωδίων πτώσης FTTH SC/APC

 

Περιγραφή:

 

Με την αυξανόμενες δημοτικότητα και την προώθηση της κατασκευής FTTH, το καλώδιο πτώσης στηρίζεται σε G657A1, ο πυρήνας ινών A2 αρχίζει ευρέως χρησιμοποιημένος στο διάδρομο, οικιακό envirment.

 

Η αγγελία ένα που εισάγει το καλώδιο οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης είναι κατάλληλη για το applicatin της υπαίθριας έως εσωτερικής σύνδεσης και termianl το installtin απαιτώντας τη μικρότερη κάμψη καλωδίων.

 

Σύμφωνα με τον τρόπο της εγκατάστασης καλωδίων, θα μπορούσαμε συνδετήρες εργοστασίων preterminate σε ένα τέλος ή και οι δύο άκρες στο καλώδιο πτώσης, έναντι του γρήγορου συνδετήρα, σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης έχουν την υψηλότερη ζωή stablility και υπηρεσιών.

 

Αυτό το καλώδιο αντικαθιστά το τυποποιημένο καλώδιο χαλκού του τοπικού Telco δεδομένου ότι μπορεί να φέρει τις μεγάλες ευρυζωνικές υπηρεσίες ενσωματώνω τη φωνή, τα στοιχεία και το βίντεο, και τα τρεξίματα άμεσα στο κιβώτιο συνδέσεων στο σπίτι ή την οικοδόμηση.

 

Καλώδιο οπτικών ινών γύρω από το simplex και το ντούμπλεξ πλεξίδων καλωδίων πτώσης FTTH SC/APC

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1. Η παράλληλη ίνα δύο ενίσχυσε το πλαστικό δεδομένου ότι το μέλος δύναμης εξασφαλίζει καλή απόδοση της αντίστασης συντριβής για να προστατεύσει την ίνα.
 
2. Χαμηλός καπνός προστασίας του περιβάλλοντος, μηές αλόγονο και φλόγα - θήκη καθυστερούντω.
 
3. Ενιαίο χαλύβδινο σύρμα ως πρόσθετο μέλος δύναμης που εξασφαλίζει καλή απόδοση της εκτατής δύναμης και αυτοφερόμενος.
 
4. Απλή δομή, ελαφριά.

 

Εφαρμογές

 

Χρήση στην ίνα στα εγχώρια προγράμματα

Κατάλληλος για τη χρησιμοποίηση στα σπίτια και τα γραφεία

Ιδανικό στη χρήση για την άμεση εγκατάσταση στα σπίτια

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

  • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
  • Πρότυπος αριθμός: SC/APC πλεξίδα
  • Απώλεια Inserion: <0>
  • Επιστροφής απώλεια: >65db
  • Certifaction: ISO9001, ROHS
  • Τύπος καλωδίων: ΕΠΊΠΕΔΟ ΚΑΛΏΔΙΟ ΠΤΏΣΗΣ FTTH
  • Χρώμα σακακιών: Μαύρος

Συσκευασία & παράδοση

Λεπτομέρειες συσκευασίας: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.