SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταLC Uniboot

Διπλό LC Uniboot LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών σακάκι σκοινιού με ISO9001 Certifaction

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Διπλό LC Uniboot LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών σακάκι σκοινιού με ISO9001 Certifaction

    Κίνα Διπλό LC Uniboot LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών σακάκι σκοινιού με ISO9001 Certifaction προμηθευτής
    Διπλό LC Uniboot LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών σακάκι σκοινιού με ISO9001 Certifaction προμηθευτής Διπλό LC Uniboot LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών σακάκι σκοινιού με ISO9001 Certifaction προμηθευτής Διπλό LC Uniboot LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών σακάκι σκοινιού με ISO9001 Certifaction προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: LC Uniboot (πολικότητα διακοπτών)

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Μάρκα: DYS/OEM
    Αριθμό μοντέλου: LC Uniboot (πολικότητα διακοπτών) Απώλεια Inserion: IL<0.25dB
    Τύπος σύνδεσης: LC Uniboot για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Τύπος Fiber: Singlemode, πολλαπλού τρόπου
    επιστροφή απώλεια: ≥50dB (PC/UPC) ≥60dB (APC) Λειτουργούντα Temp: -40 έως +85 βαθμός
    Certifaction: RoHS, ISO9001 Διάμετρος: 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm, 3.0mm
    Υλικό σακακιών: LSZH, PVC, OFRN, ORNP

    Εφαρμογή

    1.Data κέντρα

    2.Local δίκτυα περιοχής

    3. Εφαρμογές υψηλής πυκνότητας

    4.Interconnects

    5.Cross-συνδέει

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    1.Uniboot με μια ενιαία κατοικία

    2.Unique αντιφατικές σχέδιο και λειτουργία

    3.Interchangeable πολικότητα

    4.Low απώλεια εισαγωγής και προστιθέμενη απώλεια.

    5.Height της μείωσης.

    6.High πίσω απώλεια, μικρός όγκος, ελαφρύς.

    7.End-πρόσωπο ανώτερος γεωμετρίας και ποιότητας από τα πρότυπα IEC και Telcordia.

    8.LSZH, OFNP, σακάκι καλωδίων OFNR.

    9.Mechanical απόδοση: Πρότυπα IEC 61754-20.

    10.RoHS και υλικά ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ υποχωρητικά.

     

     

    Τύποι συνδετήρων

    Τύπος Αναφορά Σημείωση
    LC IEC 61754-20 Ενιαίος τρόπος UPC: Μπλε συνδετήρες, άσπρες μπότες
    Πολλαπλού τρόπου UPC: Συνδετήρες γκρι ή Aqua, άσπρες μπότες

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Διπλό LC Uniboot LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών σακάκι σκοινιού με ISO9001 Certifaction

     

    Διπλό LC Uniboot LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών σακάκι σκοινιού με ISO9001 Certifaction

     

     

    Εκδόσεις σκοινιού μπαλωμάτων

    Απαίτηση ανοχής αλτών

    Απαίτηση ανοχής αλτών

    Γενικό μήκος (λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
    0<L≤20 +10/-0
    20<L≤40 +15/-0
    L>40 +0.5%L/-0

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)