SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Οπτικά δίκτυα ινών προσαρμοστών παραθυρόφυλλων ινών οπτικά διπλά SC/UPC

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Οπτικά δίκτυα ινών προσαρμοστών παραθυρόφυλλων ινών οπτικά διπλά SC/UPC

    Κίνα Οπτικά δίκτυα ινών προσαρμοστών παραθυρόφυλλων ινών οπτικά διπλά SC/UPC προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: SC/UPC προσαρμοστής οπτικών ινών

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: 1-10usd/pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Οπτικά δίκτυα ινών προσαρμοστών παραθυρόφυλλων ινών οπτικά διπλά SC/UPC

     

     

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
    • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
    • Πρότυπος αριθμός: SC/UPC
    • Χρώμα Boby: Μπεζ
    • Συσκευασία: Πλαστικό κιβώτιο

    Συσκευασία & παράδοση

    Λεπτομέρειες συσκευασίας: Πλαστικό κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
     

     

    Οπτικός διπλός SC/UPC προσαρμοστής παραθυρόφυλλων ινών

     

    Αυτή η νέα και μοναδική συνέλευση πορτών παραθυρόφυλλων προσαρμοστών συνδετήρων, σχεδιάζεται για να αρμόσει τους υπάρχοντες προσαρμοστές με απλά να σπάσει απότομα στη θέση.

    Η συνέλευση πορτών παραθυρόφυλλων παρέχει ότι η σημαντική ασφάλεια ματιών αποτρέπει κοντά τη ακτίνα λέιζερ από τη διαφυγή όταν αφαιρείται ένας συνδετήρας από έναν προσαρμοστή.

     

    Εφαρμογή

     

    1.CATV σύστημα

     

    2.Telecommunications

     

    3.Optical δίκτυα

     

    4.Testing/όργανα μέτρησης

     

    5.Fiber στο σπίτι

     

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

    1.high ακρίβεια μεγέθους

     

    2.Good επανάληψη

     

    changeability 3.Good

     

    4.Good σταθεροποίηση θερμοκρασίας.

     

    5.High φορετός.

    Οπτικά δίκτυα ινών προσαρμοστών παραθυρόφυλλων ινών οπτικά διπλά SC/UPC

     

     

    ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

    Απώλεια εισαγωγής <0>
    Το βούλωμα και αποσυνδέει τη δύναμη 200-600 (g/f)
    Διάρκεια συνδέστε και αποσυνδέστε 1000times
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40+75
     
    ΔΙΑΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
    Υλικό κατοικίας Υλικό μανικιών Κανάλι Εφαρμογή
    Νικέλινος ορείχαλκος Zirconia Simplex SC/PC
      χαλκός διπλός SC/APC

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)