SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ίνες διαίρεσης

Ίνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPC

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Ίνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPC

    Κίνα Ίνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPC προμηθευτής
    Ίνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPC προμηθευτής Ίνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPC προμηθευτής Ίνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPC προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: 1x2 θραύστης PLC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Αριθμός Μοντέλου:: 1x2 θραύστης PLC Θέση προέλευσης:: Κίνα (Ηπειρωτική)
    συνδετήρας:: FC, SC, LC, ST… μήκος:: Προσαρμογή
    Χαλαρή διάμετρος σωλήνων:: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Certifaction:: SO9001, ROHS

    Ίνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPC

     

     

    Περιγραφή του θραύστη PLC

    Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος στην επίπεδες τεχνολογία και την ακρίβεια κυκλωμάτων Lightwave ευθυγραμμίζοντας τη διαδικασία, μπορεί να διαιρέσει μια ενιαία/διπλή οπτική εισαγωγή σε πολλαπλάσια οπτικά αποτελέσματα ομοιόμορφα και είναι δειγμένο 1xN ή 2xN. Ο θραύστης PLC εφαρμόζεται στις επεκτάσεις FTTX, τα δίκτυα PON, τις συνδέσεις CATV και τη διανομή οπτικών σημάτων αυτήν την περίοδο. Ο θραύστης PLC του Siemax προσφέρει την ανώτερη οπτική απόδοση, υψηλή σταθερότητα και η υψηλή αξιοπιστία, καλύπτει τις διάφορες απαιτήσεις εφαρμογής στα διαφορετικά περιβάλλοντα.

     

     

    Ίνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPCΊνα οπτική με τους θραύστες PLC οπτικής ίνας συνδετήρων 1X2 LC/UPC

    Εφαρμογή

    1. Δίκτυα FTTX

    2. Δίκτυα PON

    3. Συνδέσεις CATV

    4. Μετάδοση στοιχείων

     

    Τύποι

    1. Βασικός θραύστης PLC τύπων

    2. Θραύστης PLC τύπων SFF

    Fan-out 3. 900um θραύστης PLC τύπων

    4. Ενότητα θραυστών PLC τύπων κασετών

    5. Ενότητα θραυστών PLC τύπων ραφιών

    6. Ενότητα θραυστών PLC συνελεύσεων δίσκων

    7. Το επίπεδο γρήγορος-συνδέει την ενότητα θραυστών PLC τύπων λήξης

     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα

    1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    2. Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

    3. Ευρύ μήκος κύματος λειτουργίας

    4. Ευρεία θερμοκρασία λειτουργίας

    5. Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

    6. Συμμόρφωση GR-1209 και GR-1221 Telcordia

    7. Συμμόρφωση YD/T 2000.1-2009 (TLC συμμόρφωση πιστοποιητικών προϊόντων)

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)