FTTA Nokia 90 κάμπτοντας NSN μπότα 7.0mm ή 5.5mm

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: NSN 90 που κάμπτει
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: χαρτοκιβώτιο
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM
Αριθμός Μοντέλου:: NSN Εύφλεκτο:: UL94v-0
ΧΡΏΜΑ:: μαύρος Μέγεθος καλωδίων:: 7.0mm 5.5mm
Certifaction:: ISO9001, ROHS Ελάχιστη σειρά θερμοκρασίας:: -33 σε +90°C

Περιγραφή προϊόντων

FTTA Nokia 90 κάμπτοντας NSN μπότα 7.0mm ή 5.5mm

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1.Price-ανταγωνιστικός

2.Low απώλεια εισαγωγής & PDL

3.Fiber επιλογές: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda

4.Factory-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος

5.Connector επιλογές: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

6.Polishing επιλογές: PC/UPC/APC

7.Feature συνδετήρας με κεραμικά Ferrules

 

Εφαρμογές

1.Access δίκτυο

2.Telecom/CATV συστήματα

3.FTTX

 

FTTA Nokia 90 κάμπτοντας NSN μπότα 7.0mm ή 5.5mm