SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ίνες διαίρεσης

Υψηλή αξιοπιστία 1 * θραύστης 1310/1550nm οπτικής ίνας 2 FBT για την τοπική πρόσβαση Ntwork

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

Υψηλή αξιοπιστία 1 * θραύστης 1310/1550nm οπτικής ίνας 2 FBT για την τοπική πρόσβαση Ntwork

Κίνα Υψηλή αξιοπιστία 1 * θραύστης 1310/1550nm οπτικής ίνας 2 FBT για την τοπική πρόσβαση Ntwork προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: Θραύστης FBT
λειτουργία: Single-mode ή συνδυασμένων
Ενθυλάκωση: ABS

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs 1 packign ή προσαρμοσμένο
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Υψηλή αξιοπιστία 1 * θραύστης 1310/1550nm οπτικής ίνας 2 FBT για την τοπική πρόσβαση Ntwork

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

Εμπορικό σήμα: DYS

Πρότυπος αριθμός: Υψηλή αξιοπιστία 1 * 2 FBT

Κατευθυντικότητα (DB) ≥55

Επιστροφής απώλεια (DB): UPC: 50 APC: 60

Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C): -40~85

Τύπος καλωδίων (χιλ.): 0.25, 0.9, 2.0, 3.0

Προδιαγραφές

Τύπος

Nx2 N=1, 2

Nx4 N=1, 2

Nx8 N=1, 2

Nx16 N=1, 2

Nx32 N=1, 2

Λειτουργούν μήκος κύματος (NM)

1310/1550 ή 1490

Λειτουργούν εύρος ζώνης (NM)

±40

Απώλεια εισαγωγής (DB)

≤3.6

≤7.6

≤11

≤15

≤18

Χαρακτηριστική υπερβολική απώλεια (DB)

0.08

0.3

0.45

0.6

0.75

PDL (DB)

≤0.1

≤0.3

≤0.4

≤0.5

≤0.6

Κατευθυντικότητα (DB)

≥55

Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃)

-45~+85

Μήκος ινών (μετρητής)

1meter ή προσαρμοσμένος

Τύπος καλωδίων (χιλ.)

0.25, 0.9, 2.0, 3.0

Διαστάσεις ((WxHxL) (χιλ.)

85x18x10

100x80x10

141x115x18

 

 

                  Η ανωτέρω προδιαγραφή είναι χωρίς συνδετήρα

 

Θραύστης οπτικών ινών FBT

 

Εφαρμογές

·Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

·Τοπικό δίκτυο πρόσβασης

·Σύστημα CATV

·Τοπικό LAN

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

·Χαμηλή υπερβολική απώλεια και χαμηλό PDL

·Υψηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης vaule

·Προσαρμοσμένες συσκευασία και διαμόρφωση

·Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

 

Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

Υψηλή αξιοπιστία 1 * θραύστης 1310/1550nm οπτικής ίνας 2 FBT για την τοπική πρόσβαση Ntwork

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)