SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Υψηλό simplex προσαρμοστών οπτικής ίνας αξιοπιστίας E2000

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Υψηλό simplex προσαρμοστών οπτικής ίνας αξιοπιστίας E2000

    Κίνα Υψηλό simplex προσαρμοστών οπτικής ίνας αξιοπιστίας E2000 προμηθευτής
    Υψηλό simplex προσαρμοστών οπτικής ίνας αξιοπιστίας E2000 προμηθευτής Υψηλό simplex προσαρμοστών οπτικής ίνας αξιοπιστίας E2000 προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: E2000
    λειτουργία: Single-mode ή συνδυασμένων
    εισαγωγή απώλεια: ≤0.2dB
    Μανίκι υλικά: Zro2, ορειχάλκινο ή νικελίου

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Οπτικών Ινών Adapter Εφαρμογές: CATV
    Χρήση: Δίκτυο τηλεπικοινωνιών Χαρακτηριστικά: Χαμηλή αξία απώλειας εισαγωγής
    Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος: 1000 φορές Μανίκι υλικά: Zro2, ορείχαλκος ή νικέλιο

    Υψηλό simplex προσαρμοστών οπτικής ίνας αξιοπιστίας E2000

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

     

    Εμπορικό σήμα: DYS/OEM

    Πρότυπος αριθμός: E2000

    Χρώμα Boby: Πράσινος

    Απώλεια ≤0.2dB εισαγωγής

    Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος: 1000 φορές

    Επανάληψη ≤0.1

    Εκτατή δύναμη ≥10kg

     

    Προδιαγραφές

     

    Στοιχείο

    Αξία

    Απώλεια εισαγωγής

    ≤0.2dB

    Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος

    1000 φορές

    Επανάληψη

    ≤0.1

    Εκτατή δύναμη

    ≥10kg

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    -40℃~ +85℃

    Υλικά μανικιών

    Zro2, ορείχαλκος ή νικέλιο

    Υψηλό simplex προσαρμοστών οπτικής ίνας αξιοπιστίας E2000

    Εφαρμογές

    ·

    CATV

    ·Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

    ·Οπτικός εξοπλισμός δοκιμής

    ·Τοπική περιοχή netwoks

    ·Δίκτυα ευρείας περιοχής

    ·Στοιχεία - επεξεργασία Netwoks

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

     

    ·Χαμηλή αξία απώλειας εισαγωγής

    ·Επιλογή των υλικών κατοικίας και μανικιών

    ·Σταθερή ικανότητα και υψηλή αξιοπιστία

    ·Άριστη μηχανική ικανότητα

    ·Ποικιλία των χρωμάτων

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)