Υψηλοί τύπος/θηλυκός-αρσενικό βουλωμάτων εξασθενητών οπτικών ινών του ST επιστροφής απώλειας

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: ST
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Negotialtion
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs 1 packign ή προσαρμοσμένο
Χρόνος παράδοσης: 2-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

όνομα: Οπτικών Ινών Εξασθένηση Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος: 1000 φορές
λειτουργία: Single-mode Τιμή εξασθένισης: 1~ 25 DB
Λειτουργία μήκος κύματος: 1310nm και 1550nm(SM) Πρότυπο Telecordia: GR-910-ΕΤΠ

Περιγραφή προϊόντων

Υψηλοί τύπος/θηλυκός-αρσενικό βουλωμάτων εξασθενητών οπτικών ινών του ST επιστροφής απώλειας

 

 

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες:

Εμπορικό σήμα: DYS/OEM

Πρότυπος αριθμός: SM ST

Αξία μείωσης: 1~ 25 DB

Επιστροφής απώλεια: PC≥55dB APC≥60dB

Απώλεια πόλωσης: ≤0.2dB

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

·Υψηλή επιστροφής απώλεια

·Απλή δομή

·Ανώτατη δύναμη λειτουργίας (1W)

·Χαμηλή σχετικότητα μήκους κύματος

·Χαμηλή σχετική με την πόλωση απώλεια

 

Εφαρμογές

·Οπτικό πλαίσιο διανομής ινών

·Οπτικό σύστημα δικτύων ινών

·Οπτικό σύστημα μετάδοσης ινών υψηλής ταχύτητας

·Σύστημα CATV

·Μεγάλης απόστασης σύστημα DWDM

·Οπτικοί πολυδιαυλωτές προσθέτω-πτώσης (OADM)

 

Προδιαγραφές

Αξία μείωσης

1~ 25 DB

Ακρίβεια μείωσης

≤5dB±0.3dB, ≥10dB±1dB, ≥10dB±10%

Επιστροφής απώλεια

PC≥55dB APC≥60dB

Μήκος κύματος λειτουργίας

1310nm και 1550nm (SM)

Απώλεια πόλωσης

 ≤0.2dB

Θερμοκρασία λειτουργίας

-40℃~ +75℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40℃~ +85℃

Θερμοκρασία (Unencapsulation)

95%RH εφαρμόστε τα πρότυπα Telecordia (GR-910-ΠΥΡΗΝΑΣ)

 

Υψηλοί τύπος/θηλυκός-αρσενικό βουλωμάτων εξασθενητών οπτικών ινών του ST επιστροφής απώλειας

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.