SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ίνες διαίρεσης

Υψηλή σταθερότητα χαμηλό PDL 1490nm ακουστικό καλώδιο 3.0mm θραύστης οπτικής ίνας απώλειας ενθέτων

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Υψηλή σταθερότητα χαμηλό PDL 1490nm ακουστικό καλώδιο 3.0mm θραύστης οπτικής ίνας απώλειας ενθέτων

    Κίνα Υψηλή σταθερότητα χαμηλό PDL 1490nm ακουστικό καλώδιο 3.0mm θραύστης οπτικής ίνας απώλειας ενθέτων προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: FBT Splitter(1*4)
    λειτουργία: Single-mode ή συνδυασμένων
    εισαγωγή απώλεια: 3,0 mm
    Μανίκι υλικά: Zro2, ορειχάλκινο ή νικελίου

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

    Υψηλό χαμηλό PDL 1490nm ακουστικό καλώδιο 3.0mm σταθερότητας θραύστης οπτικής ίνας απώλειας ενθέτων

    χαμηλό PDL ακουστικός θραύστης 1 καλωδίων οπτικών ινών 1490 NM * απώλεια 8 εισαγωγής (≤ 3,6 DB, ≤ 7,6 DB)

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    Εμπορικό σήμα: DYS

    Πρότυπος αριθμός: Υψηλή σταθερότητα χαμηλό PDL 1490nm

    Κατευθυντικότητα (DB) ≥55

    Επιστροφής απώλεια (DB): UPC: 50 APC: 60

    Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C): - 40~85

    Τύπος καλωδίων (χιλ.): 0,25, 0,9, 2,0, 3,0

    Θραύστης οπτικών ινών FBT

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    ·Χαμηλή υπερβολική απώλεια και χαμηλό PDL

    ·Υψηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης vaule

    ·Προσαρμοσμένες συσκευασία και διαμόρφωση

    ·Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

     

    Εφαρμογές

    ·Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

    ·Τοπικό δίκτυο πρόσβασης

    ·Σύστημα CATV

    ·Τοπικό LAN

     

     Προδιαγραφές

    Τύπος

    Nx2 N=1, 2

    Nx4 N=1, 2

    Nx8 N=1, 2

    Nx16 N=1, 2

    Nx32 N=1, 2

    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM)

    1310/1550 ή 1490

    Λειτουργούν εύρος ζώνης (NM)

    ±40

    Απώλεια εισαγωγής (DB)

    ≤3.6

    ≤7.6

    ≤11

    ≤15

    ≤18

    Χαρακτηριστική υπερβολική απώλεια (DB)

    0,08

    0,3

    0,45

    0,6

    0,75

    PDL (DB)

    ≤0.1

    ≤0.3

    ≤0.4

    ≤0.5

    ≤0.6

    Κατευθυντικότητα (DB)

    ≥55

    Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃)

    -45~+85

    Μήκος ινών (μετρητής)

    1meter ή προσαρμοσμένος

    Τύπος καλωδίων (χιλ.)

    0,25, 0,9, 2,0, 3,0

    Διαστάσεις ((WxHxL) (χιλ.)

    85x18x10

    100x80x10

    141x115x18

     
     

     

                      Η ανωτέρω προδιαγραφή είναι χωρίς συνδετήρα

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)