SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης

Εσωτερικός/εξωτερικός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης, μετατροπέας μέσων Sc Gigabit Ethernet

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Εσωτερικός/εξωτερικός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης, μετατροπέας μέσων Sc Gigabit Ethernet

    Κίνα Εσωτερικός/εξωτερικός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης, μετατροπέας μέσων Sc Gigabit Ethernet προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: guangdong Κίνα
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: SC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Τιμή: US
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Αριθμός Μοντέλου:: 10/100/1000BASE Λιμάνι:: SC
    Υγρασία:: 5%-95% ROHS:: Ναί

    Εσωτερικός/εξωτερικός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας δύναμης, μετατροπέας μέσων Sc Gigabit Ethernet

     

     

     

     

     

    Γρήγορη λεπτομέρεια:

     

    Πρότυπος αριθμός: 10/100/1000BASE

     

    Λιμένας: Sc

     

    Τύπος δύναμης: Εσωτερική/εξωτερική δύναμη

     

     

     

     

     Περιγραφή

     

    1)10/100/1000M ο οπτικός μετατροπέας μέσων υποστηρίζει δύο μέσα τύπων για τη σύνδεση δικτύων όπως το 10/100/1000Base-τ και 1000Base-SX/LX/ZX. Ο μετατροπέας μέσων σχεδιάζεται με μια μνήμη ελεγκτών και απομονωτών διακοπτών που συνδέει δύο τμήματα τύπων για να λειτουργήσει ομαλά. Με την εσωτερική μονάδα δύναμης ή την εξωτερική μονάδα δύναμης, παρέχει την καλές σταθερότητα και την αξιοπιστία.

     

    2)Ο μετατροπέας MEDIA Gigabit Ethernet υποστηρίζει την αυτόματη διασταύρωση MDI/MDIX.

     

    3)Ο Single-mode ενιαίος μετατροπέας ινών σχεδιάζεται ειδικά με ένα οπτικό τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει το πρότυπο του (WDM) που μπορεί να μεταφέρει το αμφίδρομο σύνολο - διπλό σήμα πέρα από μια ενιαία ίνα ταυτόχρονα. Πρέπει να χρησιμοποιηθεί στα ζεύγη.

     

    4)Το 1 μήκος κύματος προτύπων (Α) είναι επιλογή TX (μετάδοση) 1310nm, RX (λάβετε) 1550nm.

     

    5)Το μήκος κύματος 2 προτύπων (B) είναι επιλογή TX (μετάδοση) 1550nm, RX (λάβετε) 1310nm.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

     

    1. Η σταθερή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος διακοπτών, εγγυάται στα προϊόντα τη μακροπρόθεσμη εργασία, ευκολία για τη μεταβαλλόμενη δύναμη.

    2. 10/100 Mbps μόνος-προσαρμόζει, πλήρης-διπλός ή ημιαμφίδρομος

    3. Υποστηρίξτε το σκοινί διασταυρώσεων και το άμεσο σκοινί, μόνος-προσαρμόζει τη λειτουργία

     

    Εφαρμογές

     

    1.CATV

    2.LAN
    3.Optical δίκτυο

     

     

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)