LC APC διπλή οπτικών ινών ακουστική καλωδίων μακριά διάρκεια ζωής ακρίβειας μεγέθους προσαρμοστών υψηλή

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: LC/APC διπλός προσαρμοστής
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Περιγραφή προϊόντων

APC προσαρμοστών LC οπτικής ίνας ντούμπλεξ χωρίς βαλμένο φλάντζα προσαρμοστή προσαρμοστών LC

 

Συσκευασία & παράδοση

Λεπτομέρειες συσκευασίας: Πλαστικό κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Λεπτομέρεια παράδοσης: 3~4 ημέρες
 

LC/APC διπλός προσαρμοστής, οπτικός προσαρμοστής ινών

 

Οι προσαρμοστές συζευκτήρων ινών σας αφήνουν να συνδυάσετε τα καλώδια μαζί για να επεκτείνουν το δίκτυο ινών σας και να ενισχύσουν το σήμα του.
Παράγουμε τους πολλαπλού τρόπου και singlemode συζευκτήρες. Οι πολλαπλού τρόπου συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγάλες μεταφορές δεδομένων στις πιό σύντομες αποστάσεις. Οι Singlemode συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγαλύτερες αποστάσεις όπου το λιγότερο στοιχείο μεταφέρεται. Οι Singlemode συζευκτήρες επιλέγονται χαρακτηριστικά για το δικτυακό εξοπλισμό στα διαφορετικά γραφεία και χρησιμοποιούνται στον εξοπλισμό δικτύων μέσα στην ίδια κεντρική σπονδυλική στήλη στοιχείων

 

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών της οπτικής ίνας DYS pdoduce οι τύποι FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc κ.λπ. Η περιεκτική κατασκευή του συνδετήρα, της καλής και χαμηλής απώλειας εισαγωγής και των υψηλών returnloss μπορεί οι απαιτήσεις γρήγορα, ακριβείς, lastingand σταθερή σύνδεση στα διαφορετικά περιβάλλοντα!

 

LC APC διπλή οπτικών ινών ακουστική καλωδίων μακριά διάρκεια ζωής ακρίβειας μεγέθους προσαρμοστών υψηλήLC APC διπλή οπτικών ινών ακουστική καλωδίων μακριά διάρκεια ζωής ακρίβειας μεγέθους προσαρμοστών υψηλήLC APC διπλή οπτικών ινών ακουστική καλωδίων μακριά διάρκεια ζωής ακρίβειας μεγέθους προσαρμοστών υψηλή

Εφαρμογή

 

Σύστημα CATV

Τηλεπικοινωνίες

Οπτικά δίκτυα

Όργανα δοκιμής/μέτρησης

Ίνα στο σπίτι

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

Υψηλή ακρίβεια μεγέθους

Καλή επανάληψη

Καλό changeability

Καλή σταθεροποίηση θερμοκρασίας. Υψηλός φορετός.

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
Απώλεια εισαγωγής <0>
Το βούλωμα και αποσυνδέει τη δύναμη 200-600 (g/f)
Διάρκεια συνδέστε και αποσυνδέστε 1000times
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40+75
 
ΔΙΑΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
Υλικό κατοικίας Υλικό μανικιών Κανάλι Εφαρμογή
Νικέλινος ορείχαλκος Zirconia Simplex LC/UPC, LC/APC
  χαλκός διπλός LC/UPC, LC/APC

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.