Lc-FC sm-9/125 υβριδικός οπτικός προσαρμοστής ινών προσαρμοστών, ίνα στο σπίτι

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong Cina
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: Lc-FC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1-10
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000/εβδομάδα

Λεπτομερής ενημέρωση

τύπος προσαρμοστών: FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ Τύπος τρόπου: : Singlemode, πολλαπλού τρόπου ή APC
Αρίθμηση ινών:: Simplex, ντούμπλεξ ή τέσσερις πυρήνες Συσκευασία: Κανονικά το κιβώτιο polybag+carton, μπορεί να προσαρμοστεί
Στέγαση χρώματος: Τα πρότυπα (μπλε/μπεζ/πράσινα) ή ο cOem χρωματίζουν, με ή χωρίς φλάντζα διαθέσιμη μανίκι: Κεραμικό/μανίκι Zirconia, που κατασκευάζεται στην Κίνα ή την Ιαπωνία

Περιγραφή προϊόντων

Lc-FC sm-9/125 υβριδικός οπτικός προσαρμοστής ινών προσαρμοστών, ίνα στο σπίτι

 

 

Βασικές πληροφορίες
  • Διαμορφώστε το αριθ.: LC-FC SM-9/125
  • Συνδέοντας με καλώδιο συσκευές: Singlemode ή πολλαπλού τρόπου
  • Τύπος ινών: Sm
  • Εμπορικό σήμα: DYS ή cOem
  • Προέλευση: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Τύπος: Singlemode ή πολλαπλού τρόπου
  • Πρότυπος αριθμός: Lc-FC
  • Απώλεια Inserion: <0>
  • Προδιαγραφή: RoHS, ISO9001
Περιγραφή προϊόντων
Προδιαγραφή
Ο προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών της οπτικής ίνας DYS pdoduce οι τύποι FC, περιεκτικών κατασκευών Sc, του ST, LC, της MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, του fc-ST, του Sc-ST, lc-FC, lc-Sc κ.λπ. του συνδετήρα, η καλή και χαμηλή απώλεια εισαγωγής και τα υψηλά returnloss μπορούν οι απαιτήσεις γρήγορα, ακριβείς, lastingand σταθερή σύνδεση στα διαφορετικά περιβάλλοντα!

Εφαρμογή
Σύστημα CATV
Τηλεπικοινωνίες
Οπτικά δίκτυα
Όργανα δοκιμής/μέτρησης
Ίνα στο σπίτι

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:
Υψηλή ακρίβεια μεγέθους
Καλή επανάληψη
Καλό changeability
Καλή σταθεροποίηση θερμοκρασίας.
Υψηλός φορετός.
Lc-FC sm-9/125 υβριδικός οπτικός προσαρμοστής ινών προσαρμοστών, ίνα στο σπίτι
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση Και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
Απώλεια εισαγωγής <0>
Το βούλωμα και αποσυνδέει τη δύναμη 200-600 (g/f)
Διάρκεια συνδέστε και αποσυνδέστε 1000times
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40+85
 
ΔΙΑΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
Υλικό κατοικίας Υλικό μανικιών Κανάλι Εφαρμογή
Νικέλινος ορείχαλκος Zirconia Simplex SC/PC
  χαλκός διπλός SC/APC