SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών

Lc-LC διπλό οπτικών ινών σκοινί cpri-FTTA μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων υπαίθριο

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Lc-LC διπλό οπτικών ινών σκοινί cpri-FTTA μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων υπαίθριο

    Κίνα Lc-LC διπλό οπτικών ινών σκοινί cpri-FTTA μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων υπαίθριο προμηθευτής
    Lc-LC διπλό οπτικών ινών σκοινί cpri-FTTA μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων υπαίθριο προμηθευτής Lc-LC διπλό οπτικών ινών σκοινί cpri-FTTA μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων υπαίθριο προμηθευτής Lc-LC διπλό οπτικών ινών σκοινί cpri-FTTA μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων υπαίθριο προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: Ντούμπλεξ lc-LC SM

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Τιμή: USD15-40/PC
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 44*44*50cm
    Χρόνος παράδοσης: 5-7 ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Connector: LC PC SM Τύπος Fiber: SM
    Διάμετρος: 4.8/7.0mm Σακάκι καλωδίων: LSZH, PE, PU, θωρακισμένο ή μη θωρακισμένο
    Χρώμα του καλωδίου: μαύρος Απώλεια εισαγωγής: <>
    επιστροφή απώλεια: >=50dB Αδιάβροχο επίπεδο: IP67

    Lc-LC διπλό υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων cpri-FTTA

     

     

     

     

     

    ΣΤΟΙΧΕΙΟ

    Περιγραφή

    Q'TY

     

    1

    2Core εσωτερικό/υπαίθριο καλώδιο ινών

           1 PC

     

    2

    Ξεσπήστε εξαρτήσεις

    2 PC

     

    3

    θωρακισμένος σωλήνας 3.0mm

    4 PC

     

    4

    LC μπότα

    4 PC

     

    5

    LC διπλοί συνδετήρες

    2 PC

     
     

    6

    Διπλό μπλε συνδετήρων LC/UPC SM

    2 PC

     

     

     

     

     

     

    Δομή καλωδίων για την επιλογή:

     

    Type1: LSZH+Kevlar+2×Tight απομονωτής (4.8mm/7.0mm)

    Type2: LSZH+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)

    Type3: PE+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)

    Type4: LSZH+Armoured+Kevlar+2×0.9mm καλώδιο (4.8mm ή 7.0mm)

    Type5: PE+Armoured+Kevlar+2×0.9mm καλώδιο (4.8mm ή 7.0mm)

    Type6: Καλώδιο +2×2.0mmTube LSZH+ Kevlar+2×2.0mm (7.0mm)

    Type5: PE+Armoured+Kevlar+2×2.0mm καλώδιο (7.0mm)

     

    Lc-LC διπλό οπτικών ινών σκοινί cpri-FTTA μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων υπαίθριο

     

     

     

    Εφαρμογή:

    1>FTTA, σταθμός βάσης WiMax, υπαίθρια εφαρμογή CATV

    2>Optional διάμετρος: 4.8mm, 7.0mm ή προσαρμοσμένος

    3>Optiional σακάκι: LSZH, PE, PU., θωρακισμένο ή μη θωρακισμένο

    4>IP67 αδιάβροχη προστασία

    Lc-LC διπλό οπτικών ινών σκοινί cpri-FTTA μπαλωμάτων συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων υπαίθριο

     

     

    Απόδοση συνελεύσεων:

     

    Στοιχείο

    Στοιχεία

    Απώλεια εισαγωγής

    ≤0.3dB

    Επιστροφής απώλεια

    SM/UPC≥50dB, SM/APC≥60dB, MM≥35dB

    Μηχανική ζωή

    500cycles

    Θερμοκρασία εργασίας

    -40°C~+70°C

    Θερμοκρασία αποθήκευσης

    -40°C~+70°C

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    -10°C~+50°C

    Επίπεδο προστασίας

    IP67

    Εκτατά στοιχεία

    Εκτατός μεταξύ της σύνδεσης και της ίνας cable≥100N

    Επικύρωση

    Συναντηθείτε με RoHS

     

    Προδιαγραφή καλωδίων:

    Στοιχείο

    Στοιχεία

    ίνα

    OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

    Μέλος έντασης

    Aramid Kevlar, θωρακισμένος σωλήνας

    Μέγιστη μείωση

    SM: ≤0.34dB/km σε 1310nm, ≤0.20dB/km σε 1550nm

    ΚΚ: ≤0.60dB/km σε 1300nm, ≤2.3dB/km σε 850nm

    Εκτατή αντίσταση (βραχυπρόθεσμη)

    500N (καμία θραύση)

    Αντίσταση συντριβής (βραχυπρόθεσμη/μακροπρόθεσμη)

    1000N/100mm

    να φλέγω την καθυστέρηση

    IEC 60332-3

    Θερμοκρασία

    -40~+70°C

    Uvioresistant

    ΠΕΡΑΣΜΑ

    Επικύρωση

    Συναντηθείτε με RoHS &UL

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kathy Zhao

    Τηλ.:: +8613510863902

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)