SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Σκοινί 7.0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC/PC-LC/PC 4Core πολλαπλού τρόπου

όλα τα προϊόντα
οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών
  • Καλώδια οπτικών ινών
  • Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων ινών τρόπου
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • Οπτικές ίνες διαίρεσης
  • θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών
  • οπτικών ινών μοιράσετε
  • ενιαίος θραύστης ινών τρόπου
  • συνδέσεις οπτικών ινών
  • συνδετήρες καλωδίων ινών
  • ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ ADAPTER
  • Οπτικών ινών καλωδιακής σύνδεσης
  • Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
  • πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
  • κιβώτιο μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής
  • Οπτικών Ινών Adapter
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • Οπτικών ινών καλώδιο προσαρμογέα
  • Οπτικών ινών προσαρμογέα
  • Οπτικών Ινών Εξασθένηση
  • οπτικές ίνες εξασθένισης
  • σύνδεση οπτικών ινών
  • Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού
  • Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών του δικτύου
  • Οπτικών Ινών Συνέλευση Cable
  • Multimode καλωδίου οπτικών ινών
  • MPO/MTP
  • Καλώδια οπτικών ινών patch
  • MPO/MTP καλώδιο
  • MPO/MTP κασέτα
  • Οπτικών ινών Splice μανίκια
  • μανίκια splice Fiber
  • Οπτικών ινών μανίκι
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων μαζικής ενημέρωσης
  • ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • σειριακή media converter
  • οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης
  • Οπτικών Ινών Λήξη Splice
  • Οπτικών Ινών Κλείσιμο
  • Οπτικών ινών Splice περίβλημα
  • Κλείσιμο Splice Fiber
  • Οπτικών Ινών Connector Cleaner
  • Οπτικών ινών Connector καθαρότερα
  • καθαρίζοντας εξαρτήσεις οπτικών ινών
  • Οπτικών ινών Odf
  • odf οπτική ίνα
  • odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • ODF οπτικών ινών
  • οπτικών ινών πομποδέκτη
  • οπτικών ινών πομπός
  • οπτικών ινών πομποδέκτης
  • οπτικής ίνας υποδοχές
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δοκιμής ινών
  • οπτικός εξοπλισμός δοκιμής
  • ελεγκτής καλωδίων οπτικών ινών
  • Καλώδιο οπτικών ινών
  • καλώδιο πτώσης οπτικών ινών
  • καλώδιο οπτικών ινών ethernet
  • Οπτικών Ινών Patch Cord
  • Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
  • να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος
  • wdm ενότητα
  • WDM συσκευή
  • LC Uniboot
  • LC διπλός συνδετήρας
  • συνδετήρας επιτροπής μπαλωμάτων ινών lc
  • συνδετήρες οπτικών ινών lc
  • Είμαι Online Chat Now
    Πιστοποιήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
    Αναθεωρήσεις πελατών
    Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

    —— Vicky Bailey

    Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

    —— Λιούις Farmborough

    Σκοινί 7.0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC/PC-LC/PC 4Core πολλαπλού τρόπου

    Κίνα Σκοινί 7.0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC/PC-LC/PC 4Core πολλαπλού τρόπου προμηθευτής
    Σκοινί 7.0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC/PC-LC/PC 4Core πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Σκοινί 7.0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC/PC-LC/PC 4Core πολλαπλού τρόπου προμηθευτής

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: DYS/OEM
    Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
    Αριθμό μοντέλου: OM1 62.5/125

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: 1 USD
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
    Contact Now
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Εμπορικό σήμα:: DYS/OEM Αριθμός Μοντέλου:: Lc-LC
    Επιστροφής απώλεια:: >45db Τύπος ινών:: Πολλαπλού τρόπου
    Απώλεια Inserion:: <0> Certifaction:: ISO9001, ROHS

    Σκοινί 7,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας LC/PC-LC/PC 4Core πολλαπλού τρόπου

     

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες:

    Εμπορικό σήμα: DYS/OEM

    Πρότυπος αριθμός: Lc-LC

    Τύπος ινών: Πολλαπλού τρόπου

    Απώλεια Inserion: <0>

    Επιστροφής απώλεια: >45db

    Certifaction: ISO9001, ROHS

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    1.Price-ανταγωνιστικός

     

    2.Low απώλεια εισαγωγής & PDL

     

    3.Fiber επιλογές: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda

     

    4.Factory-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος

     

    5.Connector επιλογές: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

     

    6.Polishing επιλογές: PC/UPC/APC

     

    7.Feature συνδετήρας με κεραμικά Ferrules

     

     

    Εφαρμογές

     

    1.FTTx

     

    2.Telecom/CATV συστήματα

     

    3.Access δίκτυο

     

     

    Προδιαγραφές

     

    Παράμετροι

    Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών

    Τύπος ινών

    SM (G.652/G.657A)

    ΚΚ (OM1/OM2/OM3)

    Υλικά σακακιών

    LSZH/OFNR/PVC

    Τύπος συνδετήρων

    SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000

    Ferrule υλικά

    Κεραμικός

    Εξεταστικά μήκη κύματος

    1310±30/1550±30nm

    850±30/1300±30nm

    Εισαγωγή Losss (DB)
    TIA/EIA-455-107

    ≤ 0.3dB
    (PC/UPC/APC)

    ≤ 0.3dB
    (PC/UPC)

    Επιστροφής απώλεια (DB)
    TIA/EIA-455-107

    ≥45dB (PC/UPC)
    ≥55dB (APC)

    ≥35dB (PC/UPC)

    Ανταλλαξιμότητα

    ≤ 0.2dB

    Συνελεύσεις καλωδίων

    Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out Patchcord

    Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ)

    -10~ + 70

    Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ)

    -40 ~ +85

    Συσκευασία

    1unit/bag

    *All οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες.

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

     

    DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

    Τηλ.:: +8613590228527

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)