LC Singlemode εξασθενητής οπτικών ινών 1310nm/1550nm για τη δοκιμή και τη μέτρηση

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: χαρτοκιβώτιο
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Περιγραφή προϊόντων

 

LC Singlemode εξασθενητής οπτικών ινών 1310nm/1550nm για τη δοκιμή και τη μέτρηση

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες:

Αξία μείωσης 1dB ~ 30dB

Λειτουργούν μήκος κύματος 1240 ~ 1620nm (διπλό 1310/1550nm)

Εξαρτώμενη απώλεια ≤0.1dB πόλωσης

Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40 έως 75

Υγρασία 95%RH

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Χρησιμοποιημένος για να μειώσει τους ενιαίους συνδετήρες/τις συνδέσεις ινών τρόπου

 

Το ευθύγραμμο σχέδιο προσαρμόζει τη γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση

 

Κεραμικά ferrules παρέχουν την ακριβή ευθυγράμμιση

 

Η διπλή 1310/1550nm) υποστήριξη μήκους κύματος (προσφέρει την ευελιξία πολυ-εφαρμογής

 

Μειώνοντας υλικός-ιονική ναρκωμένη ίνα

 

 

Εφαρμογές:

 

Δοκιμή και μέτρηση

 

FTTX

 

Λεπτομέρειες:

 

Προσφέρουμε μια εκτενή γραμμή διπλών εξασθενητών οπτικών ινών μήκους κύματος (1310/1550nm) Singlemode. Αυτοί οι ευπροσάρμοστοι ευθύγραμμοι εξασθενητές είναι η τέλεια λύση για τους μειώνοντας Singlemode συνδετήρες ινών και για το εργαστήριο και εμπορικές εφαρμογές. Κατασκευασμένη των υψηλότερων ποιοτικών υλικών και του εργοστασίου δοκιμασμένων, αυτή η σειρά προσφέρει την ευρύτερη σειρά μορφών συνδετήρων και τύπων στιλβωτικής ουσίας.

 

LC Singlemode εξασθενητής οπτικών ινών 1310nm/1550nm για τη δοκιμή και τη μέτρηση

 

LC Singlemode εξασθενητής οπτικών ινών 1310nm/1550nm για τη δοκιμή και τη μέτρηση

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

 

Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

 

LC Singlemode εξασθενητής οπτικών ινών 1310nm/1550nm για τη δοκιμή και τη μέτρηση

 

Η ομάδα μας

LC Singlemode εξασθενητής οπτικών ινών 1310nm/1550nm για τη δοκιμή και τη μέτρηση