Fanout οπτικών ινών MPO σκοινί μπαλωμάτων για τις επικοινωνίες

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: MPO
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: ΜΕ
Πιστοποίηση:: ISO9001: 2008 συνδετήρας:: MPO/LC/SC/FT

Περιγραφή προϊόντων

Fanout οπτικών ινών MPO σκοινί μπαλωμάτων για τις επικοινωνίες

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

  • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Εμπορικό σήμα: DYS
  • Πρότυπος αριθμός: Σκοινί μπαλωμάτων ινών
  • Όνομα: πλεξίδα
  • Πιστοποίηση: ISO9001: 2008
  • Τύπος ινών: G652D
  • Χρώμα: άσπρος ή προσαρμοσμένος
  • Υλικό: LSZH, PVC
  • Συνδετήρας: MPO/LC/SC/FT

 

Προδιαγραφές

Απόδοση των συνελεύσεων MTP/της λήξης MPO:

Τύπος/απόδοση

Singlemode (APC στιλβωτική ουσία)

Πολλαπλού τρόπου (PC/οριζόντια πολωνικά)

 

Πρότυπα

Χαμηλή απώλεια ελίτ

Πρότυπα

Χαμηλή απώλεια ελίτ

Μέγιστη απώλεια εισαγωγής

≤ 0.75dB

≤ 0.35dB

≤ 0.60dB

≤ 0.35dB

Επιστροφής απώλεια

≥ 50dB

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C σε 80°C

40°C σε 80°C

Μήκος κύματος δοκιμής

1310nm

850nm

 

Fanout οπτικών ινών MPO σκοινί μπαλωμάτων για τις επικοινωνίες

 

 

Το πλεονέκτημα και οι ειδικές υπηρεσίες μας:                                                                           

1.With η Ε&Α μας, περισσότεροι ολοκληρωμένες γραμμές παραγωγής, προηγμένη παραγωγή & εξοπλισμοί δοκιμής, έμπειρο προσωπικό, είμαστε βέβαιοι για να παρέχουμε ότι ικανοποιήσατε την ποιότητα και την υπηρεσία με την ανταγωνιστική τιμή και την ακριβή παράδοση.

 

2.Rich εμπειρία σε OEM&ODM, εκτός από τα τυποποιημένα στοιχεία, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε τα μοναδικά νέα προϊόντα και να βάλετε στην παραγωγή. Φροντίζουμε για την καινοτομία και θα επιθυμούσαμε να αλλάξουμε για σας και να μεγαλώσουμε με σας.

 

3.Prompt απάντηση για οποιαδήποτε ερώτηση ή έρευνα μέσα σε 3 ώρες

 

4.Using cErp Systerm για να εξασφαλίσει ότι κάθε σύνδεση είναι σωστή.

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:                                                                                               

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.