SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εταιρικά νέα
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταMPO/MTP

Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC

Είμαι Online Chat Now
Πιστοποιήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικές ίνες διαίρεσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Χαιρόμαστε τόσο πολύ να συνεργαστούμε μαζί σας για μεγάλο χρονικό διάστημα. Καλή υπηρεσία σας κάνει να είμαστε ικανοποιημένοι! Πιστεύω ότι πολλοί πελάτες σας έχουν τις ίδιες παρατηρήσεις.

—— Vicky Bailey

Καλής ποιότητας! Διατηρήσετε συνεργασθέντες!

—— Λιούις Farmborough

Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC

Κίνα Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC προμηθευτής
Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC προμηθευτής Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC προμηθευτής Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: 8Core οπτική ίνα MPO

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: σε 3 μέρες
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

  • Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
  • Εμπορικό σήμα: DYS
  • Πρότυπος αριθμός: MPO
  • Αριθμός αγωγών: ≥ 10
  • Υπαίθριο υλικό σακακιών:: LSZH, OFNP, OFNR
  • Αρίθμηση ινών:: 8/12/24/36/48/72/96/144
  • Μαρκάρισμα:: Τα πρότυπα ή προσαρμόζουν
  • Μήκος First&Second ξεμπλοκαρίσματος (ίντσες):: 12-99 (36» είναι χαρακτηριστικά)
  • Λήξη:: ΠΡΩΤΟ ΔΕΎΤΕΡΟ ΤΈΛΟΣ ΤΕΛΩΝ (MPO/MTP) (MPO/MTP/FC/SC/LC/ST.)
  • Μήκος καλωδίων:: 1-999
  • Τύπος ινών:: OS2/OM1/OM2/OM3/OM4

Λεπτομέρειες:

Πρόσωπο τελών συνδετήρων: Απαιτήσεις γεωμετρίας προσώπου τελών MPO: En50377-15-1

Ποιότητα στίλβωσης:: Γυαλισμένη ποιότητα τέλος-προσώπου: Iec61300-3-35

Τα καλώδια μπαλωμάτων MPO μας σχεδιάζονται για τις λύσεις κέντρων δεδομένων που υποστηρίζουν τις τοπολογίες όπως 10
Gigabit Ethernet, κανάλι ινών ή Infiniband - όπως διευκρινίζεται στα πρότυπα en50173-5 κέντρων δεδομένων και
ISO/IEC 24764.

 

Απόδοση των συνελεύσεων MTP/της λήξης MPO:

Τύπος/απόδοση Singlemode (APC στιλβωτική ουσία) Πολλαπλού τρόπου (PC/οριζόντια πολωνικά)
  Πρότυπα Χαμηλή απώλεια ελίτ Πρότυπα Χαμηλή απώλεια ελίτ
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
Επιστροφής απώλεια ≥ 50dB ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C σε 80°C 40°C σε 80°C
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm 850nm

 

Οπτική ίνα MPO mpo-LC/APC 8Core στα καλώδια κορμών μπαλωμάτων LC

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, προϊόντα εξ:άγω στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Roy Huang

Τηλ.:: +8613590228527

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)